כתב אישום: חנק את אמו למוות וביתר את גופתה

שתף כתבה עם חברים

הפרקליטות טוענת כי בן 26 מבאר שבע, בעל עבר פסיכיאטרי, ערף את ראשה של אמו לאחר שחנק אותה במטבח. לאחר מכן התקשר למשטרה ואמר: "רצחתי אישה שהתחזתה לאמי"

פרקליטות מחוז דרום הגישה כתב אישום נגד תושב באר שבע (26), בו היא מאשימה כי רצח לפני כחודש את אמו, חנק אותה וביתר את גופתה. לאחר ביצוע הרצח, כך נטען, החליף הנאשם בגדים, התקלח, ניקה את הבית וטלפן למשטרה, לה הודיע כי רצח אישה שהתחזתה לאמו.

הנאשם, לו עבר פסיכיאטרי שבגינו כבר היה מאושפז, התגורר עם אמו בת ה-63 בדירה בבאר שבע. בשלושת החודשים האחרונים הוא נמצא בהסתכלות בבית החולים "שער מנשה", לאחר שנשלח לבדיקה אצל הפסיכיאטר המחוזי על ידי בית המשפט.

לפי כתב האישום, במהלך תקופת ההסתכלות, ב-5 באוגוסט השנה, יום צום תשעה באב, בשעות הבוקר המאוחרות, בעת שהנאשם היה בביתו, הוא התקרב אל אמו שעמדה עם גבה אליו במטבח והכינה קפה. לטענת הפרקליטות, הוא ניגש אליה מאחור, בעט בגבה, אחז בצווארה והחל לחנוק אותה בידיו במשך מספר דקות. האם ניסתה להתנגד ונאבקה, אך הבן הפיל אותה על הרצפה, נטל סכין מטבח ודקר אותה מספר פעמים בגרונה. לאחר מכן, כך נטען, ערף את ראשה, רוצץ אותו וביתר את גופת אמו לשני חלקים נוספים.

אחרי הרצח המזוויע התקלח הנאשם, החליף את בגדיו וניקה את הבית מדם. לפי כתב האישום המזעזע, כאשר סיים טלפן למשטרה ולחברו, והודיע על הרצח.

יחד עם כתב האישום הוגשה נגד הנאשם גם בקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים. בבקשה, שהוגשה על ידי עו"ד דבי מזור לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, נטען כי הנאשם רצח את אמו בדם קר ועל פי תכנון, בלי שקדמה התגרות למעשה. הצעיר, כך נטען, הודה במיוחס לו ואף שחזר את מעשיו בפירוט. בבקשה מצוין גם כי בעת מעצרו נמצאו על גופו כתמי דם של אמו המנוחה.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות