צווארון לבן

עו"ד ליאור אפשטיין

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
כרטיס ביקור הדיגיטלי שלך הורד כאן

תחומי עיסוק

עבירות פליליות
פשיעה כלכלית
משפט מנהלי
נזיקין ולשון הרע

כללי

צוות המשרד

עו"ד ליאור אפשטיין

עו"ד דרור נאור

עו"ד מאיר אבו

תחומי עיסוק

פלילי, כלכלי וטכנולוגי, צווארון לבן – הלבנת הון, ניירות ערך, מיסוי, הגבלים עסקיים, עבירות נושאי משרה ותאגידים. ייצוג והופעה בכל בתי המשפט. מומחיות בתחום חוק העונשין, הנדסה אזרחית, נדל"ן, מקרקעין ומשפט מנהלי

* אודות

משרדנו הוקם בשנת 1994 על ידי עורכי הדין  דרור נאור וליאור אפשטיין. בשנת 2002 הצטרף לשותפות עורך הדין מאיר אבו. המשרד מתמחה במתן שירות משפטי בקשת רחבה של נושאים אזרחיים ופליליים כאחד, במתן מענה ליטיגציה משולב וליווי בכל ההיבטים המשפטיים המתרחשים בבתי המשפט האזרחיים והפליליים. אנו משרתים לקוחות מסחריים, מוסדיים ופרטיים, בליווי משפטי בכל ההיבטים המסחריים של חיי העסק לרבות חוזים, נדל"ן, חברות, משפט מנהלי ומכרזים.

מטרתנו היא להגן על הארגון ועל היחיד בתוכו. אנו נותנים הגנה בכל אחד משלבי המשבר. משלב החקירה בתוך הארגון ועד שלב המשפט, כולל. יחד עם זאת אנו מציעים ללקוחותינו את כל הכלים הנדרשים על מנת להימנע מחשיפה פלילית או אזרחית, ולהגנה על עסקיהם ורכושם, כמו גם על חירותם במציאות החוק המורכבת של תקופתנו.

ייחוד המשרד הוא ביכולתו לרכז ולתאם במקביל את הטיפול בתיקים המתנהלים במישור הפלילי והאזרחי, ובכלל זה ריכוז הייצוג מול רשויות שונות תחת קורת גג אחת. האסטרטגיות המשפטיות שלנו מתוכננות כך, שיבטיחו המשכיות וזרימה בפעילות העסקית השוטפת של הארגון גם בתקופות משבריות.

אנו מתמחים בייצוג לקוחות, בייעוץ משפטי והכנה לחקירות משטרה בתיקי פשיעה חמורה, בעבירות בנושאי שוחד, זיוף, מרמה, הפרת אמונים, עבירות תעבורה חמורות, עבירות אלימות, עבירות מין והטרדות מיניות. כמו גם בנושאים של הגנת הסביבה ותכנון ובניה. למשרד ניסיון עשיר בהליכים פליליים, החל משלב ההיוועצות לפני חקירת הרשויות המוסמכות, ליווי החקירה, מעצר, שימוע, וכולל ניהול המשפט הפלילי עצמו בבתי דין אזרחיים וצבאיים.

הידע הרב, הניסיון והמוניטין שנצברו במשרד נאור – אפשטיין באים לידי ביטוי ביכולת מקצועית גבוהה, וביכולות גבוהות בתחום הליטיגציה בבית המשפט, הן בתחום הפלילי והן באזרחי, ומבטיחים ללקוחות המשרד שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, יחס אישי, מעורבות מלאה בתיק ונאמנות מוחלטת.

בנוסף לכל אלה עומדת לרשות לקוחות המשרד מערכת ממוחשבת לאחזור מידע, המסוגלת להפוך את הררי המידע הרלוונטיים לדיון המשפטי, לבנק מידע זמין ונגיש בזמן אפס. נושא שהוא לעיתים בעל משמעויות קריטיות.

משרדנו מייצג גופים ומוסדות שונים, ביניהם הגופים הבאים:

מע"צ – החברה הלאומית לדרכים בישראל בע"מ (חברה ממשלתית)
החברה למשק וכלכלה
סולל בונה.
יוסי אברהמי עבודות הנדסה אזרחית.
נושאי משרה בתאגידים.
רשויות מקומיות, בעיקר בתחום איכות הסביבה.
חברת ביטוח הראל בפוליסת ייצוג נושאי משרה.
לקוחות בתחום האגודות השיתופיות: קיבוצים, מושבים, וועדים מקומיים.
קבוצת גאון אחזקות

* המידע באחריות עורך הדין

* המידע באחריות עורך הדין

צור קשר

צור קשר עם עו"ד ליאור אפשטיין עוד היום!
נבנה על ידי אנגורה מדיה
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן