מוכר למשטרה מאור יהודה נעצר בחשד לדקירה

שתף כתבה עם חברים

חודשיים לאחר שנעצר ושוחרר בתיק אלימות, דוד עזרא שישב בתחילת העשור שעבר בכלא עקב מעורבותו בפרשת "עץ הרימון", נעצר בחשד לתיק אלימות נוסף, ושוחרר שוב

מעצר חשוד (צילום ארכיון להמחשה: משטרה)

דוד עזרא (38) מאור יהודה, מוכר כמי שישב בתחילת העשור שעבר (2010) בכלא עקב מעורבותו בפרשת הסחיטה המפורסמת שזכתה לכינוי "עץ הרימון". לפני כחודשיים נרשמה הסתבכות נוספת של עזרא, כאשר הוא נעצר בתיק אלימות, אולם הוא שוחרר. כעת הוא מסתבך שוב: הפעם, עזרא נעצר בחשד שתקף אדם אחר ודקר אותו בסכין על רקע סכסוך. עוד הוא חשוד, שבמהלך מעצרו איים על שוטרים.

אירוע הדקירה התרחש בערב ה-24 במרס. לטענת המשטרה, לאחר האירוע האלים נמלט עזרא מהזירה, בעוד שהקורבן נזקק לטיפול רפואי ושוחרר בהמשך מבית החולים. "עניין של מזל, שהקורבן לא איבד את חייו", אמר נציג המשטרה בבית משפט השלום בתל אביב, שם התקיימו דיונים להארכת מעצרו של עזרא.

החשוד, שמיוצג על ידי עו"ד יצחק איצקוביץ', הכחיש את המיוחס לו ומסר טענת אליבי לפיה היה בזמן האירוע במקום אחר. מעצרו הוארך מעת לעת, כשבמהלך ימי המעצר החוקרים ביצעו עימות בינו לבין הקורבן, שהטיח בעזרא כי דקר אותו.

עו"ד יצחק איצקוביץ'

מחקירת המשטרה עולה, כי השניים מכירים שנים רבות, ויתכן שהדקירה בוצעה על רקע אישי כלשהו מהעבר. ביום ראשון שוב ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו של עזרא וטענה כי חלה התקדמות בחקירה (4 אפריל). הפעם השופט בנימין הירשל דורון הסכים להארכת מעצר בת יממה בלבד, תוך שהנחה את המשטרה לקבל חוות דעת מהפרקליטות באשר לשאלה האם בכוונתה להגיש הצהרת תובע או כתב אישום בדיון שלאחר מכן.
אתמול התייצבה היחידה החוקרת שוב בבית המשפט, אז התברר כי לעת עתה אין לחוקרים די ראיות להגשת כתב אישום (5 אפריל). על כן ביקשה המשטרה את שחרורו של עזרא בתנאים מגבילים. השופטת כריסטינה חילו אסעד הורתה על שחרורו של עזרא למעצר בית עד 12 באפריל, בהרחקה מהעיר אור יהודה למשך שבועיים ואיסור יצירת קשר עם מי מהמעורבים למשך חודש.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
2 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות