עורכי הדין ג'ורג' חילו וכריסטיאן דיק מציגים את המשרד החדש בנמל יפו

שתף כתבה עם חברים

במבנה ארכיטקטוני מרהיב בלב יפו העתיקה הצופה אל הנמל בחרו שני הפליליסטים להקים את המשרד העצמאי שלהם

עורכי הדין כריסטיאן דיק וג'ורג' חילו באירוע הפתיחה

כ-80 אורחים מהברנז'ה המשפטית בכלל, והיפואית בפרט, הגיעו לאירוע השקת המשרד החדש של עורכי הדין ג'ור'ג חילו וכריסטיאן דיק במבנה מסורתי עתיק הצופה אל נמל יפו (3 אוקטובר).

חילו ודיק, שוהסמכו שניהם כעורכי דין בשנת 2015, הכירו אחד את השני במהלך לימודי התואר השני במשפטים באוניברסיטת תל אביב.
עו"ד חילו עשה את ההתמחות המשפטית ברשות המיסים ולאחר מכן עבד במשרדו של עו"ד שאדי כבהה, מבכירי עורכי הדין הפליליים ביפו, בעוד שעו"ד דיק עשה את ההתמחות בפרקליטות מחוז מרכז ולאחר מכן עבד במשך כשבע שנים בפרקליטות מחוז ירושלים, אתגר משפטי מקצועי יוצא דופן.

המשרד החדש של השניים אשר בחרוט להתאחד כעת, הוקם ברחוב המגדלור 13, סמוך לכניסה לנמל יפו. "החלטנו להקים את המשרד ביפו כי שנינו בני העיר, מצאנו כאן נכס אותנטי שמשקף את כל מה שקורה ביפו העתיקה, החדשה", אומר עו"ד חילו על הפנינה הארכיטקטונית בה הם בחרו למקם את משרדם. "עשינו חדר ישיבות מפואר בקומת הגלריה וחדר המתנה מפואר בקומת הלובי".
"הקמנו משרד בוטיק של שני עורכי דין, אבל אנחנו שואפים להתרחב", מוסיף עו"ד חילו, "עסקנו שבע שנים בתחום הפלילי. בנוסף לתחום זה כריסיטיאן יעסוק גם בנושא של ועדות שחרורים, דיני תעבורה ודיני צוואה וירושה. אמנם מדובר בתחום חדש, אבל מדובר בתחום אזרחי שמאוד מסקרן אותו".

עו"ד חילו מתגאה בעברו כיפואי: "אנחנו שלושה דורות ביפו, וגם כריסטיאן הוא יליד יפו לדורותיה. אנחנו חלק מההוואי בעיר ולכן היה חשוב לנו לפתוח את המשרד דווקא כאן, בגלל השורשים, בגלל החיבור שלנו למקום, בגלל העובדה שאנחנו מעריכים את העיר שגדלנו בה, וגם בגלל המיקום של המשרד ליד נמל יפו – זו נקודה אסטרטגית. לנמל יש את האפקט השיווקי שמשפיע על דרך החשיבה של הלקוחות, ומהווה מקור להשראה. אנחנו בטוחים שגם השירות המקצועי שניתן, וההצלחות שעוד נכונו לנו, יביאו את הלקוחות, כי אנשים בתחום הזה לא באים רק בגלל שהמשרד יפה".

באירוע הפתיחה נהנו האורחים משמפניה ושאר משקאות משובחים, כמו גם מאוכל ערבי אוטנטי.
בין האורחים ניתן היה להבחין גם עו"ד חן בן שלום מהמחלקה לתיקים מיוחדים בפרקליטות המדינה, בעו"ד עידו סיני (בעל משרד גדול באור יהודה), וגם בבוס של חילו עד לא מזמן, עו"ד שאדי כבהה. בנוסף, נכח עו"ד מריו דיק, אחיו של כריסטיאן שעוסק בתחום הנדל"ן והמשכנתאות.
עוד נכחו: עורכי הדין ווליד כבוב, מור ברכה, יונתן קמיל, עמית שלף, משה רוזנטל ורואן עמורי.
בין האורחים שאינם משפטנים הגיעו וכיבדו גם בני משפחת חינאווי – הבעלים של רשת המשקאות הוותיקה והמפורסמת.
להתראות במדורים של "פוסטה"

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות