כתב אישום: סחטה באיומים עורך דין על רקע סטוץ מיני

שתף כתבה עם חברים

אחרי קיום היחסים, הנאשמת דרשה שישלם לה עשרות אלפי שקלים או "שתהרוס לו את הקריירה כמו שדלילה הרסה את שמשון"

הודעות מאיימות בווטסאפ (אילוסטרציה: William Iven מאתר Unsplash)

הפרקליטות הגישה לבית משפט המחוזי מרכז בלוד כתב אישום נגד אתי מלכה (42) מרמלה, המייחס לה סחיטה באיומים של עורך דין על רקע קשר מיני חד-פעמי.
הקשר נוצר באתר ההיכרויות שוגר דדי, המפגיש גברים ונשים ליצירת קשר דיסקרטי תמורת "תמיכה". לפי כתב האישום, הנאשמת הגיעה לבית המתלונן לקיום יחסי מין, בסיומם שילם המתלונן כמוסכם 2,000 שקל.

לאחר מכן עזבה הנאשמת את הבית, אך למחרת פנתה לעורך הדין בווטסאפ, והוא כתב לה שאינו מעוניין בהמשך הקשר. בתגובה, כך נטען, הנאשמת דרשה שישלם לה 11 אלף שקל, ואיימה כי אם לא יעשה זאת עד הצהריים "היא תהרוס לו את הקריירה, כמו שדלילה הרסה את שמשון", וטענה שיש לה סרטונים שמתעדים את האקט.

מחשש לשמו הטוב, המתלונן שלח לה 11 אלף שקל במעטפה באמצעות שליח. לפי כתב האישום, לאחר שקיבלה את המעטפה היא פנתה אליו שוב בווטסאפ, לא הרפתה וטענה כי חסרים לה 1,100 שקל. המתלונן שלח לה את הסכום הנוסף.

בכתב האישום נטען כי עבר עוד יום, ובשעה חמש בבוקר הנאשמת שוב יצרה קשר עם עורך הדין בווטסאפ והטיחה בפניו כי אנשי חברת השליחויות "פרצו לביתה וגנבו את הכספים" שהביאו לה אתמול – ו"עשו זאת בשליחותו". הנאשמת איימה שתפנה למשטרה ותספר למפקד התחנה על ההיכרות ועל "הכסף השחור" כביכול שהמתלונן מחזיק בביתו. בנוסף היא איימה לפרסם פוסט בפייסבוק אם לא יחזיר לה את הכספים שלטענתה נגנבו מביתה.

כאשר עורך הדין התעלם מפניותיה האחרונות, הנאשמת צילמה התכתבויות בינה לבינו, וטענה שפרסמה אותן בפייסבוק תחת חשבון בדוי. בכתב האישום נטען כי "במעשיה איימה הנאשמת על המתלונן בפגיעה שלא כדין בפרנסתו, בשמו הטוב או בצנעת הפרט שלו. כתוצאה ממעשיה העביר המתלונן לנאשמת סך של 14,300 שקלים. כמו כן, איימה הנאשמת על המתלונן בפרסום הדברים כדי להניע אותו להעביר לה, פעם נוספת, סכום של 14 אלף שקלים".
בנוסף נאשמת מלכה בעבירות נוספות של סחיטה באיומים והיזק לרכוש, בסטוץ מיני שקיימה עם אדם נוסף. לפי האישום, אחרי שסיימו לקיים יחסים בביתה, גילה הגבר באירוע זה כי היא גנבה והחביאה את מפתחות הרכב שלו. בתמורה להחזרתם דרשה ממנו הנאשמת 2,000 שקל, ובימים הבאים דרשה ממנו סכומים נוספים, לכאורה עבור ביטול תלונה שהגישה עליו במשטרה. נטען כי כאשר הוא סירב לשלם, הגיעה המתלוננת לביתו ושברה את חלון רכבו שבחניה.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות