שני תושבי טמרה שנעצרו בעיר נשר חשודים בניסיון רצח

שתף כתבה עם חברים

החשודים נעצרו סמוך לרכב שלפי החשד שימש אותם לביצוע העבירה ושבתוכו נתפסו רובה M16 עם כדור בקנה ושני מכלי דלק

הנשק שנתפס (צילום: משטרה)

במסגרת פעילות יזומה שערכו בלילה שבין ראשון לשני, שוטרי ובלשי תחנת נשר, השוטרים תפסו ברכב בעיר רובה M16, מחסנית מלאה בתחמושת ושני מכלי דלק. הרובה נתפס והועבר להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של המשטרה.
במקביל עצרו השוטרים שלושה תושבי טמרה – פואד (23), אחמד (20) ובילאל (21) המאם. לאחר חקירה ראשונית הובאו החשודים לבית משפט השלום בחיפה, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרם בשבוע (3 ינואר). עוד במהלך הדיון התברר כי הנשק שנתפס היה עם כדור בקנה.
במסגרת הדיון הציג נציג היחידה החוקרת לשופטת ג'אדה בסול סרטונים שלא הוצגו לחשודים. בנוסף התברר, כי הרכב שבו נתפס הנשק הוא רכב "מזויף" – עם לוחיות זיהוי שאינן תואמות.
סנגורם של החשודים, עו"ד יוסף סולימאן, הכחיש את המיוחס למרשיו.
מעצרם של השלושה הוארך ביממה, תוך שהשופטת קבעה כי קיים חשד סביר.
היום הובאו לבית משפט השלום בנצרת רק אחמד ובילאל המאם, לאחר שהחקירה הועברה לידי אח"מ עמקים (4 ינואר). במשטרה אומרים כי השניים חשודים בכך שב-2 בינואר היו מעורבים יחד עם אחרים בניסיון רצח של אדם אחר, שנורה ונפצע. כמו כן הם חשודים כי יחד עם אחרים הגיעו לעיר נשר ונעצרו סמוך לרכב ששימש אותם לביצוע העבירה. ברכב נתפסו כאמור הרובה ופריטים נוספים.
המשטרה מייחסת לחשודים ניסיון רצח, ניסיון לגניבת נשק, נשיאת נשק, ירי באזור מגורים וקשירת קשר לפשע. המשטרה ביקשה מבית משפט להאריך את מעצרו בשמונה ימים. בתום הדיון, שב הסנגור והכחיש את המיוחס לחשודים, אך מעצרם הוארך עד 9 בינואר, לאחר שהשופטת דלית שרון גרין קבעה כי קיים חשד סביר שהיו מעורבים במיוחס להם.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות