מוכר למשטרה מארגון לביא נפצע בפיצוץ בנס ציונה

שתף כתבה עם חברים
זירת האירוע (צילום: רחובות ניוז)

צעיר (20), המוכר למשטרה ומשויך לגורמי פשיעה ברחובות, נפצע באורח בינוני כתוצאה מפיצוץ ליד חנות לטלפונים סלולרים בנס ציונה (4 ביולי).

ב- 16:10 התקבל דיווח על פיצוץ בבית העסק שברחוב הבנים. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א, איחוד הצלה ומשטרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו למרכז הרפואי שמיר-אסף הרופא גבר כבן 20 במצב בינוני עם חבלות בבטן ובגפיים.  נפגעת חרדה כבת 40 טופלה במקום.
חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א רועי בן שושן סיפר: "הפצוע היה בהכרה מלאה וסבל מפציעות וכוויות בבטנו ובגפיים. מיד התחלנו בטיפול רפואי ראשוני, הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו להמשך טיפול בבית החולים כשמצבו בינוני ויציב. נפגעת חרדה כבת 40 שהייתה נסערת טופלה במקום."

ישראל פרץ סגן ראש סניף איחוד הצלה בנס ציונה מסר: "מדובר בצעיר בן 20 שסבל מפציעות הדף. בסיוע חובשים נוספים הענקנו לו סיוע ראשוני בזירת האירוע ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי שמיר-אסף הרופא כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני. כמו כן הוענק סיוע בזירה לנפגעת חרדה כבת 40 עקב אופי האירוע".

הרקע לאירוע פלילי. על פי המידע שהגיע לאתר "פוסטה", הפצוע מוכר למשטרה מעבירות אמל"ח, כולל מעצר על כך בחודשים האחרונים. למעשה הוא נחשב לאיש ביצוע בארגון הפשע של האחים לביא מרחובות, ושם הוא מקורב מאוד לעבריין צח ברקוביץ', שנמנה על בכירי הארגון. בשלב זה החשד הוא כי הפצוע מהיום נפגע כתוצאה מפיצוץ רימון שהוא עצמו החזיק בידו. לאור כך, החשד הוא כי מדובר ב"תאונת עבודה". נבדק חשד כי התכוון להשליך את הרימון.
על פי הדיווחים, שטרם אומתו, אדם נוסף שהיה איתו רכוב על גבי אופנוע נמלט מהמקום עם הישמע הפיצוץ.

עו"ד שני מורן

עדכון (5 ביולי)
הפצוע, חיים מרשה, הפך לחשוד בגין נשיאת נשק. בעקבות כך, בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של מרשה, אשר מיוצג על ידי עו"ד שני מורן, עד 6 ביולי.

כוחות הצלה בזירת האירוע (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות