יממה לאחר ירי לעבר בניין, פיצוץ ברכב חונה ביבנה

שתף כתבה עם חברים

video
המשטרה פתחה הבוקר בחקירת נסיבות פיצוץ ברכב חונה ביבנה (18 בינואר).

סמוך לשעה 05:00 , התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה על רכב שעולה באש ברחוב הסירה בשכונת יבנה הירוקה,  כאשר במקום נשמע פיצוץ. למקום הוזעקו כוחות כיבוי ומשטרה אשר לא איתרו נפגעים.

שוטרי תחנת יבנה, חבלן משטרה וחוקרי הזיהוי הפלילי ביצעו במקום סריקות ואיסוף ממצאים לבחינת המניע. הרקע לאירוע פלילי. בשל חומרת האירוע,  מפקד המחוז הטיל את החקירה על היחידה המרכזית של מחוז מרכז. לאתר פוסטה נודע כי בסמוך למקום בו התפוצץ הרכב, מתגורר עבריין מוכר ובכיר. הבוקר, לאחר הפיצוץ, על מנת לבדוק האם הפיצוץ קשור אליו בדרך כזו או אחרת, הוא תושאל על ידי המשטרה ושוחרר.

בדיקה העלתה כי מדובר ברכב גנוב מאזור המרכז ולא בבעלות תושב יבנה. הרכב חנה ברחוב ולא בחניון של כתובת מסוימת. כחלק מהחקיּרה, נבדׁק אם הפיצוץ יועד לתושב המקום או מדובר ב"תאונת עבודה".

video
בתוך כך, ב – 17 בינואר, סמוך לשעה 03:30 לפנות בוקר הוזעקו כוחות משטרה לאירוע ירי לעבר בניין מגורים ברחוב הדוגית 18 בשכונת יבנה הירוקה. נזק נגרם לשמשת הלובי. המשטרה גבתה עדויות, הזירה נבדקה על ידי אנשי זיהוי פלילי ונבדקה הימצאות מצלמות אבטחה. נסיבות הירי טרם ברורות, אך נבדק האם קיים קשר בין אירוע הירי לבין פיצוץ הרכב הבוקר באותה שכונה.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
3 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות