פיצוץ המטען ברמת גן: חיסול חשבונות עם עבריין צעיר

שתף כתבה עם חברים

בן 18, הנחשב לעבריין צעיר רב תעוזה, שמסוכסך עם גורמים שונים, אחד המשמעותיים שבהם הוא מול קבוצת פשע של גורמים מהחברה הערבית * צפו בנזק האדיר שנגרם לכל הבניין

video
פיצוץ המטען ברחוב הרא"ה ברמתן גן – צילום נזקי הדירה והבניין

מטען חבלה התפוצץ הלילה בבניין ברחוב הרוא"ה ברמת גן (5 בינואר).
סמוך לשעה ארבע לפנות בוקר החריד פיצוץ עז את רחוב הרוא"ה. למקום הוזעקו כוחות גדולים של משטרה, מד"א, כיבוי וכוחות הצלה נוספים.
עם הגעתם התברר כי מדובר בפיצוץ שאירע בתוך חדר מדרגות של בניין מגורים. ככל הנראה, המטען הוצמד לדלת אחת הדירות והפיצוץ גרם לנזק עצום בתוך הדירה, למעשה לחורבן שלם.
רק בנס לא נגרמו אבידות בנפש.

כוחות משטרה של מרחב דן החלו בחקירה, כולל גביית עדויות, איסוף ממצאים ובדיקת הימצאות מצלמות אבטחה באזור על מנת להתחקות אחר מניחי המטען.
נסיבות פיצוץ המטען נבדקות במספר כיוונים, בשלב זה טרם ברור אם הוא קשור לעבריין שמתגורר בבניין או באדם נורמטיבי שהסתכסך עם גורמים פליליים.

ל"פוסטה" נודע כי בדירה אליה כווף הפיצוץ מתגוררת משפחה מורחבת, אבי המשפחה הוא איש עסקים המקורב לעבריינים בכירים.
בנו הצעיר, בן 18, נחשב לעבריין צעיר רב תעוזה, שמסוכסך עם גורמים שונים על רקע של פעילות פלילית אסורה. ככל הידוע, אחד הסכסוכים המשמעותיים הוא מול קבוצת פשע של גורמים מהחברה הערבית.

רק בנס לא נגרמו בפיצוץ העוצמתי פגיעות בנפש, ל"פוסטה" נודע כי הנכדים של המשפחה אשר מתגוררים דרך קבע בדירה שוהים בחופשה בחו"ל. אבי המשפחה, הסבא, ישן בחדר שלהם וכך גם הוא לא נפגע. דווקא הבן הצעיר שאליו כוון המטען לא היה בבית, רק לאחרונה הוא עבר להתגורר באחד ממגדלי היוקרה.

בתוך כך, המשטרה חוקרת שני אירועים של השלכת רימונים ברחובות שונים באור יהודה.

 

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
5 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות