החשוד ניסה לחסל את מי שניסה לחסל אותו לפני חמש שנים

שתף כתבה עם חברים

יאיר אוחנה שהסגיר עצמו למשטרה מסומן על ידי ימ"ר לכיש כחשוד המרכזי בניסיון החיסול של משה אזולאי, שניסה לפני חמש שנים לחסל את אוחנה וגרם לו לפציעות קשות

יאיר אוחנה

התפתחות משמעותית בפרשת ניסיון החיסול בצהרי היום באזור התעשייה באשדוד לפני כשלושה שבועות (10.10): יאיר אוחנה (39) הסגיר את עצמו למשטרה, לאחר שהיה דרוש לחקירה במשך ימים ארוכים וסומן כחשוד המרכזי באירוע הירי החמור שעשה הדים גדולים בעיר. על פי החשד, אוחנה ניסה לחסל את משה אזולאי (32), שהיה חשוד בעצמו בניסיון החיסול של אוחנה לפני כחמש שנים.

אוחנה הוא עבריין מוכר באזור אשדוד, עם רקורד בעולם הפלילי. בעבר ריצה עונש מאסר ממושך בגין הריגה בתיק רצח, והיה מעורב בלא מעט אירועים פליליים מורכבים באזור. הוא גם ידוע כמי שנמצא בקשרים כאלו ואחרים לגורמים פליליים מוכרים יותר ופחות ברמה מקומית וברמה ארצית.

ימ"ר לכיש, שטיפלו באירוע הירי באזור התעשייה בצהרי היום, סימנו את אוחנה בשלב מוקדם מאוד של החקירה, כחשוד המרכזי באירוע החמור, שהתרחש בחנות דגים ברחוב האורגים.

היעד לחיסול היה משה אזולאי שנכנס לחנות. החשוד בניסיון ההתנקשות עקב אחרי היעד וחיכה לשעת כושר לחיסולו. כאשר אזולאי נכנס לבית העסק, נכנס אחריו החשוד, כיוון אקדח וירה לעברו. הכדורים פגעו בחזהו של אזולאי והוא התמוטט במקום. עובד המקום זינק על היורה, דחף אותו מחוץ לעסק ואז נפגע ברגלו מרסיסי ירי שבוצע לכיוון הרצפה. אזולאי נפצע באורח בינוני ופונה לבית החולים אסותא בעיר.

ב-25 באפריל 2015 נפצע אוחנה באורח קשה מירי שבוצע לעברו ברחוב מבוא עירית באשדוד, כחודשיים בלבד לאחר ששוחרר ממאסר ממושך. בכתבה באתר פוסטה נכתב אז, הוא פונה אז לבית החולים כשהוא פצוע בפלג גופו העליון. בין החשודים שנעצרו בחשד לביצוע ניסיון החיסול היה גם אותו משה אזולאי.

עו"ד נס בן נתן

אוחנה, שכאמור הסגיר את עצמו למשטרה, מיוצג על ידי עו"ד נס בן נתן. החשוד שומר על זכות השתיקה, ובית המשפט האריך את מעצרו עד ליום ראשון הקרוב.

ביום ראשון הוארך מעצרו בארבעה ימים נוספים.

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
3 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות