גל המעצרים בדרום: הימ"ר תפסו מטענים ואקדחים בבניין של אייל נגר

שתף כתבה עם חברים

נגר, עבריין ידוע מרחובות במקור, מבכירי ארגון בני שלמה, מצוי במלחמת עולם נגד משפחת לביא מרחובות * על פי החשד, אמצעי הלחימה היו במסגרת התארגנות לפיגוע פלילי

video
איתור אמצעי הלחימה בחניון (דוברות המשטרה)

לבנת חבלה, מטען חבלה ושלושה כלי נשק אותרו ונתפסו (2 פברואר) בחניון בניין מגורים בעיר אשדוד ומספר חשודים המזוהים עם אנשיו של העבריין בני שלמה – נעצרו על ידי המשטרה לחקירה.

פעילות הימ"ר הובילה אחר הצהריים את כוחות המשטרה לבניין מגורים ברחוב שדרות ירושלים באשדוד, בניין בו מתגורר העבריין אייל נגר, ושם בתוך חניון מקורה המשמש את כלל הדיירים אותר מחבוא ובו לבנת חבלה, שלושה נשקים מסוג אקדח, מטען חבלה ואמצעים נוספים, כשעל פי החשד היו מיועדים להוצאת פיגוע פלילי אל הפועל, כחלק ממאבקם של ארגוני הפשיעה.
חבלני משטרת ישראל טיפלו בחומר הנפץ, והסירו את הסכנה על מנת לאפשר לתושבי המקום להמשיך להשתמש בחניון.

פעילות הסיכול היום היא המשך לפעילות הסיכולים האחרונים שנעשו, כמו בשבוע שעבר עם מעצר חוליית חשודים בדירת מסתור בעיר אשדוד כשברשותם אמצעים שונים ובהם רכיבים אלקטרוניים המשמשים להרכבת מטענים, והן אתמול עם מעצר חשוד תושב אשקלון זמן קצר לאחר שהתחמש באקדח.

אמצעי לחימה שאותרו באשדוד (דוברות המשטרה)

ארבעה חשודים (17-30, אשדוד), נעצרו לחקירה. שניים מהם מתגוררים בבניין ועל פי החשד היו מעורבים בהסתרת חומר הנפץ והנשקים. שני חשודים נוספים שנעצרו חשודים במעורבותם בהתארגנות להוציא לפועל ניסיון פגיעה שסוכל לפני מספר ימים ע"י הימ"ר. אחד החשודים הוא חברו של אייל נגר, מבכירי אנשיו של בני שלמה.
מהמשטרה נמסר כי "היחידה המרכזית בלכיש יחד עם תחנות המרחב, פועלות מזה תקופה ארוכה מסביב לשעון, על מנת לסכל ולמנוע בראש ובראשונה כל פגיעה בחיי אדם ובאזרחים חפים מפשע".

אמצעי לחימה שאותרו באשדוד (דוברות המשטרה)
השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
5 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות