שדד בנק ביהוד ונעצר בצפון ת"א

שתף כתבה עם חברים

יוסי תמם מרמת השרון חשוד בשוד סניף בנק הבינלאומי ביהוד, תוך איומים על הפקידה. הוא מכחיש וטוען שהיה בבית בזמן שהשוד התבצע

 atzur400

בית משפט השלום בתל אביב האריך את מעצרו של יוסי תמם (29) מרמת השרון, שנעצר בחשד לשוד סניף בנק בעיר יהוד.

בשני בערב (4.7) התקבל דיווח על שוד סניף בנק בינלאומי ביהוד. על פי הדיווח, אלמוני נכנס לסניף, איים על אחת הפקידות ושדד כמה אלפי שקלים. שוטרי מרחב דן שהוזעקו למקום פתחו בסריקות נרחבות בניסיון לאתר החשוד.

בחלוף זמן מה התקבל דיווח במשטרה על אדם חשוד באזור צפון תל אביב. כוחות משטרה שהגיעו למקום עצרו את תמם, כשברשותו סכום כסף גבוה, שלגביו סיפק הסבר מעורר תמיהות – מה שחיזק את החשד כלפיו. בדיקה מעמיקה והצלבת נתונים מהירה שעשה רכז המודיעין באזור יהוד, רס"ר יורי כץ, באזור יהוד, הביאה בסופו של דבר למעצרו של החשוד, בחשד שהיה מעורב בשוד.

תמם נלקח לחקירה והובא (5.7) להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב. סנגורו, עו"ד עמיחי ימין, הכחיש את המיוחס למרשו וטען כי הוא היה בבית בעת ביצוע השוד . הסנגור ביקש לקצר משמעותית את ימי המעצר.

od yamin amihay
עו"ד עמיחי ימין 

השופטת חיותה כוחן עומר קבעה בתום הדיון, כי בעיון בתיק החקירה עולה כי קיים חשד סביר כנגד החשוד, והאריכה את מעצרו עד ה-10 ביולי. "לאחר שמיעת טיעוני הצדדים ועיון בתיק החקירה אני מוצאת, כי קיימת תשתית ראייתית המבססת חשד סביר כנגד החשוד בגין העבירות שבביצוען הוחשד", ציינה השופטת בהחלטתה.

יש לציין כי תמם מוכר למשטרה. רק לפני כחודשיים הוא נעצר בחשד שהיה מעורב בפריצה לבית קפה, גרימת נזק לעסק וגניבת אלפי שקלים.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות