ר"ג: רימון לעבר עסק של אסיר משוחרר

שתף כתבה עם חברים

רימון הלם הושלך אמש (15.1) לעבר מספרה ברחוב משה דיין ברמת גן, בה עובד אסיר משוחרר מבית דגן. הרקע טרם ברור.

מדובר בגבר, בשנות ה-30 לחייו, שרק לפני מספר חודשים השתחרר ממאסר ממושך לאחר שנשפט בשנת 2013 ל-40 חודשי מאסר בעבירות סמים.

לאחר זריקת הרימון, המשטרה פתחה בחקירה ובין היתר גבתה עדות מבעל המספרה. זמן קצר אחר מכן נעצר אמש תושב רמת גן (27), שמוכר היטב למשטרה, בחשד למעורבות בזריקת רימון. לחשוד, כדורגלן עבר, יש היכרות מוקדמת עם בעל המספרה, מאחר שעבד במכולת הסמוכה למספרה. בעל המספרה, שבעבר יוצג על ידי עו"ד עמיחי ימין, סבור כי הרימון כלל לא כוון אליו אלא לבית עסק סמוך.

בין השניים לא רק היכרות קודמת אלא גם משקעים קודמים. בשנת 2010 החשוד שנעצר אמש הואשם והורשע בכך שתקף בבקבוק זכוכית את בעל המספרה וגרם לו לפציעה בראשו. בעקבות כך הוא נשפט ל-21 חודשי מאסר.

החשוד שנעצר הובא הבוקר לבית משפט השלום בתל אביב, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בחמישה ימים. אולם, בסופו של דבר השופטת רונית פוזננסקי כץ לא התרשמה מחומרי החקירה עליהם ביססה המשטרה את החשד הסביר, החליטה לדחות את בקשת היחידה החוקרת והורתה על שחרורו של החשוד למעצר בית עד 19 בינואר ובתנאים מגבילים נוספים. גם בקשת עיכוב ביצוע של החלטת השחרור, נדחתה על ידי השופטת.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות