גבר נרצח בירי באופקים

שתף כתבה עם חברים
זירת הרצח

מאיר פרטוש, תושב אופקים, טכנאי מזגנים בעיסוקו, נורה הערב (13.4.20) למוות באמצע רחוב בעיר.

סמוך לשעה 20:30 התקבל דיווח על פצוע מירי באזור הרחובות מרבד הקסמים ועולי הגרדום באופקים. עם קבלת הדיווח, הוזעקו למקום כוחות מד"א ומשטרה אשר איתרו גבר אשר נורה מספר פעמים בפלג גופו העליון. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 36 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

חובשים בכירים על אופנועי מד״א אלעזר טובול ותמיר ביטון, סיפרו: ״הגבר היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ולצערינו נאלצנו לקבוע את מותו במקום״. אנשי זק"א טיפלו בגופת המנוח.

המשטרה פתחה בחקירה, כשהחשד המרכזי הוא כי מדובר ברצח מתוכנן. מפרטים ראשונים עולה כי ההרוג, שמתגורר בסמוך לזירה, ללא ילדים ואינו עבריין. נבדק חשד כי הרקע הוא סכסוך כספי. טרם ברור אם הרצח קשור לעיסוקו או שמדובר בסכסוך על רקע אחר. כך או כך, הערכה היא כי לא מדובר בסכסוך בין עבריינים. לצד גביית עדויות, איסוף ממצאים ובדיקת הימצאות מצלמות אבטחה בזירה ובסביבתה, המשטרה העלתה מסוק לאוויר על מנת לסייע לכוחות בשטח. על פי חלק מהדיווחים, שאין להם אימות רשמי, בידי המשטרה אינדיקציות לגבי זהות הרכב ששימש את מבצעי הירי.

בתום הערכת מצב, מפקד מרחב נגב, תת ניצב יאיר חצרוני, הטיל את החקירה על היחידה המרכזית של מרחב נגב.

עם היוודע דבר הרצח וזהותו של המנוח, רבים כתבו ברשת החברתית פייסבוק כי הנרצח היה אדם נורמטיבי עם לב זהב. אחד ממכריו כתב: "אבדה מיותרת. איש זהב עם אור. כמה חושך ורוע קיים באנשים … אתה היית ותישאר בחור מדהים לעולם לא תישכח מליבי ומראשי".

פרטים בהמשך.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות