די-אן-איי של שודדים?

שתף כתבה עם חברים

ארז מזרחי, החשוד כי תוך חודש שדד שלושה סניפי בנק בהוד השרון ובפתח תקווה, הוא אחיו של רמי מזרחי, שכונה "השודד המתנצל" ונשפט לשנתיים מאסר על שוד סניפי דואר

shoded bankim hod hasharon
החשוד בשוד כפי שצולם בכניסה לבנק

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך את מעצרו של ארז מזרחי (44) מבני ברק, החשוד בשלושה אירועי שוד בשבועות האחרונים באזור השרון.

האיש, מוכר למשטרה, חשוד ששדד פעמיים את אותו סניף בנק ברחוב הבנים בהוד השרון. אירוע השוד הראשון אירע ב-23 בנובמבר, אז נכנס השודד לבנק הבינלאומי כשהוא חבוש בקסדה ומעיל כהה, וכעבור מספר דקות נמלט עם כמה אלפי שקלים. כשבועיים לאחר המקרה, המשטרה פרסמה סרטון ממצלמות האבטחה בבנק, בו נראה החשוד נכנס לסניף. היא ביקשה את עזרת הציבור בזיהוי השודד, אך הפרסום לא הוביל לתפיסתו.

אתמול (20.12) אירע שוד נוסף באותו סניף בנק, כאשר גבר חבוש קסדה נכנס לסניף, ניגש לפקידה ודרש ממנה את הכסף, כשבידו חפץ שדומה לאקדח. עם יציאתו מהבנק, הוא נמלט על גבי קטנוע.

בעקבות שורה של פעולות חקירה הצליחו חוקרי מרחב השרון לעלות על זהותו של האיש, והוא זומן לחקירה, בסיומה נעצר. כמו כן, הקטנוע שהיה ברשותו נתפס. במשטרה חושדים, כי מזרחי מעורב לא רק בשני אירועי השוד בהוד השרון, אלא גם בסניף בנק נוסף בפתח תקווה – שוד שאירע בין שני אירועי השוד בהוד השרון.

בכל פעם השודד נמלט מהמקום עם כמה אלפי שקלים. כעת, יבדקו חוקרי המשטרה  אם החשוד שנעצר הוא אותו גבר שצולם במצלמות האבטחה של שלושת הבנקים שנשדדו.

od yamin amihay
עו"ד עמיחי ימין

 יש לציין כי אחיו של החשוד, רמי מזרחי, נעצר בשנת 2009 בחשד לשוד סניפי בנק דואר, כשבעקבות אחד מהמקרים הוא כונה בכלי התקשורת בכינויים שונים, ובין היתר כ"שודד עם מצפון" ו"השודד המתנצל". זאת מאחר שימים ספורים לאחר ששדד סניף בנק דואר בבני ברק, הוא הגיע שוב לאותו סניף, והגיש פתק לפקידה, בו הביע את התנצלותו על השוד ואף ביקש בפתק לפנות למשטרה כדי שתסיר את תמונתו שפורסמה בתקשורת במהלך הניסיונות לאתרו. הוא נשפט בגין חמישה אירועי שוד ונידון לשנתיים מאסר.

בחזרה למעצרו של אחיו, ארז: במהלך הדיון בהארכת מעצרו הכחיש סנגורו, עו"ד עמיחי ימין, את המיוחס למרשו. מנגד, נציג המשטרה ביקש להאריך את מעצרו בשמונה ימים. השופטת אליאנא דניאלי נענתה חלקית לבקשת המשטרה והאריכה את מעצרו עד 24 בדצמבר. בהחלטתה קבעה: "עיינתי בחומר הראיות ואני מוצאת כי קיים חשד סביר לביצוע המעשים". 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות