חשד: שליח מבת-ים ייבא שני קילוגרם חשיש מארה"ב 

שתף כתבה עם חברים
הסמים הגיעו בחבילה (צילום ארכיון להמחשה: משטרה)

תושב בת-ים נעצר בחשד לייבוא סמים מארצות הברית לישראל (12 באפריל).
החשוד, דניאל אלבז (29), נעצר על ידי שוטרי מרחב נתב"ג בחשד לייבוא והחזקת סמים. לפי המשטרה, ב-10 באפריל הגיעה חבילת דואר מארצות הברית לישראל על שמו של אדם אחר. בבדיקה התברר כי היא הכילה שני קילוגרם חשיש. ב-12 באפריל תואמה מסירה עם מזמין החבילה, כשלמקום הגיע החשוד, שמסר 515 שקל עבור שחרור החבילה. זמן קצר לאחר שקיבל אותה לידיו, בוצע מעצרו.

לאחר חקירתו הראשונית, החשוד הובא לבית משפט השלום בראשון לציון, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרו בשבעה ימים.
מהדיון עלה כי החשוד, שמיוצג על ידי עו"ד בנימין מלכא, מסר בחקירתו מספר טלפון של מי שביקש ממנו לקחת את החבילה, אך לטענת המשטרה לא מסר שהטלפון שייך לאדם שעל שמו הוזמנה החבילה. כעת מנסים במשטרה לבדוק האם אכן קיים אדם בשם כזה ולהגיע אליו.

החשוד עצמו, שעובד בשליחויות ונעדר עבר פלילי, הכחיש את המיוחס לו, טען כי לא היה מודע לתוכן החבילה ולדבריו אינו משתמש בסמים. חרף החשד המיוחס לחשוד, מהדיון עלה כי השוטרים לא ביצעו חיפוש בביתו על מנת לבדוק האם מחזיק בסמים.

השופט טל ענר, שעיין בחומרי החקירה ושמע את טיעוני הצדדים, קבע כי קיים חשד סביר. ואולם, נוכח כמות הסם ועברו הנקי של החשוד החליט השופט להאריך את מעצרו במספר שעות בלבד ולאחר מכן הורה כי הוא ישוחרר למעצר בית ובתנאים מגבילים נוספים.

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות