פוסטה TV: שישה חשודים בהחזקת אמל"ח וירי על עסק בטירה

שתף כתבה עם חברים

בעקבות ירי על העסק ב-17 באוקטובר, שוטרי היאחב"ל תפסו שלי קרובי קלצ'ניקוב ואקדח גלוק

video
בסרטון: תפיסת האקדח והרובים
בימים האחרונים הצטברו ביחידה הארצית לפשיעה חמורה ובינלאומיות (יאחב"ל) חומרי חקירה בנוגע לאירוע ירי שבוצע ב-17 באוקטובר על עסק למכירת כלי רכב בעיר טירה, שבוצע ככל הנראה בעקבות סכסוך בין עבריינים על רקע כספי.
לפי החשד, הירי בוצע באישון לילה באמצעות כלי נשק אוטומטיים שהסבו נזק רב לבית העסק, אך לא גרמו לנפגעים. לאחר פעילות חקירתית מאומצת, איסוף ממצאים מהזירה והפעלת אמצעים טכנולוגים, חלה התקדמות בחקירה, שהובילה למספר חשודים.

ב-20 באוקטובר פשטו שוטרי היאחב"ל, בשיתוף עם בלשי תחנת טייבה ושוטרי מג"ב, על בתיהם של החשודים בערים טייבה וטירה, וביצעו חיפושים במהלכם נתפסו שני נשקים מסוג קלצ'ניקוב ומחסנית עטופים בניילון נצמד, אקדח מסוג גלוק, ארגז תחמושת עם תחמושת מסוגים שונים ומכשירי קשר ששימשו לפי החשד את מבצעי הירי לעבר בית העסק.

בתום החיפושים נעצרו חמישה חשודים, בהם קטין, ושניים נוספים נעצרו בחשד לנשיאת נשק שלא כדין, ירי מנשק חם שלא כדין, היזק לרכוש וקשירת קשר לעשות פשע.
החשודים שנעצרו והובאו לבית משפט השלום בראשון לציון הם:
חוסני עאזם (24) מטייבה
לואי אלנצאצרה (28) מטייבה
סיראג חאג' יחיא (29) מטייבה
זכריה אלנצאצרה (25) מטייבה
עמאד אלנצאצרה (33)
יונס אלנצאצרה (32)
קטין בן 17.

עו"ד שאדי נאטור

החשודים, שמיוצגים על ידי עו"ד שאדי נאטור, הכחישו את המיוחס להם וחלקם שמרו על זכות השתיקה. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרם של הבגירים עד 28 באוקטובר ומעצרו של הקטין הוארך עד 26 באוקטובר. בצעד חריג בתיקים פליליים, במהלך החקירה מנעה המשטרה במהלך החקירה מפגש בין החשודים לסנגורם.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות