חשד: ירי מנשק אוטומטי על בית ברמת השרון – עקב סכסוך שכנים

שתף כתבה עם חברים

שכנתו של בעל הבית שנעצרה בחשד שהיתה מעורבת בירי, שוחררה למעצר בית. מלבדה נעצר גם תושב כפר קאסם שמעצרו הוארך

זירת ירי (צילום ארכיון להמחשה: משטרה)

במשטרת גלילות חושדים כי המניע לירי בנשק אוטומטי על בית ברחוב לכיש ברמת השרון הוא סכסוך שכנים על רקע חוב כספי.
שוטרים מהתחנה עצרו את תושבת רמת השרון, סאני אדריאן (32), וגם את אישרגה אלטורי (25) מכפר קאסם. לשניים מיוחסות עבירות החזקת נשק, קשירת קשר לפשע, ירי באזור מגורים ואיומים. במשטרה אומרים כי ישנו חשוד נוסף שטרם נעצר.

לפי החשד, בין אדריאן לבין השכן שלה פרץ סכסוך כספי שהוביל לירי לעבר בית השכן שלה. אדריאן, המיוצגת על ידי עו"ד קובי בן שעיה, טענה כי לא היתה באזור בעת הירי והכחישה את המיוחס לה. לטענתה, חודשיים לפני כן בוצע ירי לעבר ביתה, מה שמוביל את החוקרים לחשוד כי יתכן ויש קשר בין שני אירועי הירי.

החוקרים בדקו את האליבי של אדריאן וגילו כי טענותיה נכונות – היא אכן לא נכחה קרוב לזירת הירי. למרות זאת, היא הובאה לבית משפט השלום בתל אביב, ומעצרה הוארך, בין היתר לנוכח אינדיקציה לכך שהיתה בקשר עם החשודים האחרים. בדיון האחרון הורתה השופטת כריסטינה חילו אסעד לשחרר את החשודה למעצר בית ובתנאים מגבילים נוספים, בנימוק שהסבירה לחוקריה על יחסיה עם המעורבים האחרים בפרשה.

במקביל הוארך מעת לעת גם מעצרו של אלטורי, המיוצג על ידי עו"ד חי אוזן. בדיון האחרון קבעה השופטת חילו אסעד כי הוצג בפניה מסמך שיש בו חיזוק לקשר של החשוד לביצוע העבירות, ומסמך נוסף עם פוטנציאל להצביע על מניע. לפיכך, מעצרו של החשוד הוארך בחמישה ימים.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות