ימ"ר ת"א: שני חשודים בייבוא כ-12 ק"ג אמפטמינים

שתף כתבה עם חברים

בעיצומה של חקירה סמויה נעצרו שני חשודים, ביניהם נהג מונית, בחשד שייבאו את הסמים בחבילה מחו"ל

הסמים הגיעו בחבילה (צילום ארכיון להמחשה: משטרה)

היחידה המרכזית במשטרת מחוז תל אביב עצרה את אשרף עמר (48) מהיישוב חריש ואת פיטר התייר (31) מתל אביב, בחשד שהיו מעורבים בייבוא כמות גדולה של סמים.
המשטרה מייחסת לשני החשודים עבירות ייבוא וסחר בסמים, החזקת סמים וקשירת קשר לפשע. נוסף אליהם עוכב אדם נוסף, ששוחרר בתום חקירתו.

השניים הובאו היום לבית משפט השלום בתל אביב, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרם בתשעה ימים (25 מאי). לטענת המשטרה, השניים ואחרים ייבאו ארצה חבילה ובה כ-12 ק"ג אמפטמינים. כמו כן עלה חשד לסחר בסמים במסגרת עסקאות רבות שבוצעו לכאורה בתקופה האחרונה.

נציג המשטרה, רס"ר אוריאן הרוש, אמר בדיון: "החבילה הגיעה באמצעות חברת שילוח ונמסרה לחשודים, כאשר מיד לאחר המסירה החשודים המשיכו בפעילותם הפלילית במשך מספר רב של שעות עד שנעצרו".
עוד ציין נציג המשטרה: "מדובר במי שסחר בסמים ויבוא סמים היא משלח ידו ולא באירוע חד פעמי או נקודתי. מחומר החקירה עולה כי את פעילותם הפלילית הם מבצעים כאיש אחד ללא אבחנה ביניהם. בדו"ח הסודי רשום אינדיקציות, וראיות מהאירוע הזה אך מעידות על מספר רב של פעמים שמתפרסים על פני תקופה ארוכה" .

עוד עלה מהדיון, כי החקירה הסמויה החלה זמן מה לפני מעצרם של החשודים. במשטרה טוענים כי ידוע בדיוק מי אסף את החבילה. כמו כן התברר כי השניים נעצרו ברחוב רש"י בתל אביב, בזמן שהיו במונית של עמר, בעוד שהסמים נתפסו בחיפוש בדירה ברחוב לוינסקי שבה מתגורר התייר.
בחיפוש במונית נתפסו מספר גרמים של סמים, שהוסלקו במשענת יד במושב האחורי.

סנגוריהם של החשודים, עורכי הדין מחמוד נעאמנה וסדייה גחלב ממשרדו, הכחישו כל קשר של מרשיהם לסמים.
השופט אור ממון קבע כי קיים חשד סביר בעוצמה גבוהה והאריך את מעצרם של החשודים בחמישה ימים, עד 29 במאי.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות