נוף הגליל: רופאת שיניים החשודה ברצח אימה שוחררה למעצר בית

שתף כתבה עם חברים

המשטרה חשדה כי גרמה למותה של אימה באמצעות חומרי הרדמה, אך התקשתה למצוא מניע. הסנגור: "בת יחידה שטיפלה באימה במסירות עד לרגעיה האחרונים"

צילום ארכיון להמחשה: משטרה

שבועיים לאחר שנעצרה, תושבת נוף הגליל שנחשדה ברצח אמה שוחרר מהמעצר.
תחילת החקירה ב-14 בנובמבר, אז הוזעקו כוחות מד"א ומשטרה לדירה בה נמצאה קשישה בשנות ה-90 לחייה ללא רוח חיים. שוטרים מהמחוז הצפוני עיכבו לחקירה את בתה (55) בחשד למעורבות במותה. בסיום החקירה היא נעצרה.

החשודה הובאה לבית משפט השלום בנצרת, שם הוארך מעצרה מעת לעת. המשטרה העלתה חשד לפיו הבת, רופאת שיניים במקצועה, גרמה למותה של אמה באמצעות חומרי הרדמה שנמצאו בביתה. יש לציין כי במסגרת החקירה נעצרה גם המטפלת של הקשישה, ששוחררה בשלב מוקדם יותר של החקירה, למרות שלשתיהן ייחסה היחידה החוקרת אותן עבירות ואותם מעשים.
הן הבת והן המטפלת הכחישו את המיוחס להן. סנגוריה של הבת, עורכי הדין אסף דוק ונוי לביא ממשרדו, טענו כי אין כל מניע לרצח, וכי הבת טיפלה במסירות אין קץ באימה ולא רצתה במותה. יתרה מכך, טען הסנגור, הבת קיבלה קצבת ביטוח לאומי עבור הטיפול באימה – כך שגם לא היה לה כל אינטרס כלכלי לגרום למותה.

מעצרה של הבת הוארך מעת לעת. במשטרה המשיכו לחשוד, אך התקשו לבסס מניע. גם סיבת מותה של הקשישה לא נודעה.
אתמול התייצבה המשטרה בבית משפט השלום בנצרת עם הסכמה לשחרור החשודה למעצר בית עד 19 בדצמבר ובתנאים מגבילים נוספים, לאחר שהחשד נגדה לא התבסס לרמה המספיקה להגשת כתב אישום (30 נובמבר).

עו"ד דוק מסר בתגובה: "מדובר בבת יחידה שדאגה לאימה וטיפלה בה במסירות עד לרגעיה האחרונים. היא עמדה על חפותה כבר מתחילת הדרך וגרסתה הקוהרנטית נותרה כשהיתה. לא היה שום מניע מצידה לגרום למותה של אימה הקשישה, ולא בכדי הגיעו המשטרה והפרקליטות למסקנה כי יש לשחררה לביתה".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות