נתניה: שני חשודים ברצח מוכר למשטרה "באכזריות מיוחדת"

שתף כתבה עם חברים

במהלך הדיון לא נחשף ממה נגרם מותו של המנוח דמיטרי רסקין, וטרם התקבלה חוות דעת פתולוגית

video
זירת הרצח (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)
שוטרים מהיחידה ללוחמה בפשיעה במרחב שרון עצרו שני צעירים מוכרים למשטרה מנתניה, בחשד למעורבות ברצח של דמיטרי רסקין (42), אף הוא מוכר למשטרה תושב העיר.
רסקין נדקר בשבוע שעבר בשכונת סלע בעיר ונפצע קשה (15 מאי).
הוא הובהל במצב קשה למרכז הרפואי בלינסון, שם מת מפצעיו כשבוע לאחר מכן (23 מאי).

יממה לאחר שנודע דבר מותו של רסקין, המשטרה עצרה כאמור שני חשודים:
איתן אברמוב (20).
חיים וודג (20).
הרקע לרצח טרם נמסר.

כפי שפורסם באתר "פוסטה", באמתחתו של המנוח, שבעבר התגורר גם באשדוד וגם בירושלים, עבר פלילי מכביד הכולל בעיקר עבירות רכוש. לפני מספר חודשים הוטלה עליו שנת מאסר בתיק עבירות רכוש, ולפני כחודש הוא הגיש ערעור על גזר הדין לבית המשפט המחוזי. הדיון בעניינו אמור היה להתקיים בחודש יוני הקרוב.
אברמוב שמיוצג על ידי עו"ד ג'קי סגרון ו-וודג שמיוצג על ידי עו"ד עידו רז מהסנגוריה הציבורית, הכחישו את המיוחס להם. נודע כי בחקירתם הראשונית החוקרים טרם הטיחו בהם ראיות או מה קושר אותם למיוחס להם. עם זאת ידוע, כי לאחר הרצח המשטרה גבתה עדויות ובדקה מצלמות אבטחה.
החשודים הובאו לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם היחידה החוקרת ביקשה להאריך את מעצרם בשמונה ימים (24 מאי). המשטרה ייחסה להם עבירות רצח באכזריות מיוחדת וקשירת קשר לפשע.

מהדיון עלה כי שמו של אברמוב כחשוד ברצח עלה בימים הסמוכים מיד לאחר האירוע, אך צו המעצר הוצא יום לפני מעצרו. במסגרת הדיון טען נציג המשטרה כי ישנה אינדיקציה שהחשוד ניסה לשבש את החקירה. בדיון בעניינו של וודג התברר כי החשד כלפיו עלה בימים האחרונים.
למרות שהמשטרה מייחסת לחשודים עבירה של רצח באכזריות מיוחדת, במהלך הדיון לא נחשף ממה נגרם מותו של המנוח, וטרם התקבלה חוות דעת פתולוגית.
השופטת דורית סבן נוי, שעיינה בחומרי החקירה ושמעה את טיעוני הצדדים, קבעה כי קיים חשד סביר והאריכה את מעצרם של החשודים עד 29 במאי.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות