כאבול: שניים נעצרו בחשד לרצח בקרב יריות בין משפחות

שתף כתבה עם חברים

סנגורו של אחד החשודים ממשפחת ריאן: "הירי במנוח בוצע בלב שכונת עכריה, מקום שאין שום סיכוי שבן משפחת ריאן ייכנס לשם עם נשק וייצא משם בחיים"

זירת ירי (צילום ארכיון להמחשה: משטרה)

היחידה המרכזית של משטרת מחוז צפון עצרה שני חשודים ברצח מחמד עכריה בכפר כאבול (4 דצמבר).
שני החשודים הם בני משפחת ריאן.

החשודים הובאו להארכת מעצרם בבית משפט השלום בנצרת, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם בשמונה ימים, תוך שייחסה להם עבירות "הגורם בכוונה או באדישות למות של אדם", נשיאה\הובלת נשק שלא כדין, קשירת קשר לעשות פשע ו"היורה מנשק חם שלא כדין באזור מגורים" (5 דצמבר).

בדיון בעניינו של אחד החשודים נטען כי הוא החזיק לכאורה באקדח, אולם המשטרה סירבה לחשוף כמה כלי נשק שימשו לרצח, מחשש לשיבוש החקירה.
המשטרה טוענת כי מדובר ב"אירוע מתגלגל" שכלל יריות משני הצדדים בין משפחות ריאן ועכריה. בין היתר עלתה במהלך הדיון כי עכריה נהרג מאש שנורתה על ידי "משפחתו" במהלך קרב יריות. נציג המשטרה השיב ש"בודקים את הכל כי היו עימותים", ולפיכך שום כיוון חקירה לא נפסל.

עו"ד מיכאל כרמל

סנגורו של אחד החשודים, עו"ד מיכאל כרמל, טען בדיון "הוא מכחיש את האירוע. הוא שומר על זכות השתיקה מכיוון שבעת האחרונה משפחתו טוענת לאפליה מצד משטרת ישראל ביחס ובטיפול. הירי במנוח בוצע בלב שכונת עכריה, מקום שאין שום סיכוי שבן משפחת ריאן ייכנס לשם עם נשק וייצא משם בחיים".
בהסכמת הצדדים, השופט אדהם ספדי האריך את מעצרו של החשודים עד ה-8 בדצמבר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות