פ"ת: חשוד בהחזקת מצבור סמים בדירתו שוחרר למעצר בית

שתף כתבה עם חברים
הסמים שנתפסו (צילום: משטרה)

בית משפט השלום בפתח תקווה הורה לשחרר בתנאים מגבילים את ברוך פלר (28), צעיר תושב העיר שבדירתו נתפס מצבור של סמים מסוגים שונים.
כפי שדווח באתר "פוסטה", בדירתו של פלר אותרו כ-4.5 ק"ג קנאביס, 35 גרם קוקאין, 10 גרם דוסה, עשרות סיגריות ממולאות בשמן חשיש, חומרים החשודים כאופיום, דוסה וחשיש וכן עשרות כדורי קלונקס. בנוסף תפסו השוטרים כ-13 אלף שקל במזומן, החשודים כפדיון מסחר בסמים.
החשוד, שמיוצג על ידי עו"ד אתנה אדרי, הכחיש כל קשר לסמים וטען כי הוא מתגורר בדירה מזה כשלושה חודשים, בעוד שהסמים נתפסו בחדר שהוא לא נוהג להשתמש בו.

לאחר שמעצרו של החשוד הוארך פעמיים, היום הוא הובא לדיון נוסף שבו המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בארבעה ימים נוספים (22 יוני).
במהלך דיון זה התברר כי החשד לסחר בסמים ירד מהפרק. כמו כן, חוות הדעת היחידה שהתקבלה היתה ביחס לקנאביס, בעוד שלגבי שאר החומרים שנתפסו – טרם התקבלו חוות דעת רלוונטיות. לפיכך עתרה הסנגורית לשחרר את החשוד, בטענה שכל שנותר ליחידה החוקרת הוא לבצע פעולות חקירה טכניות שניתנות לבצע בעת שהחשוד משוחרר.

השופט אריאל סלטו קיבל עמדה זו וקבע כי ניתן להסתפק בחלופת מעצר. פלר יישאר במעצר בית עד 28 ביוני בכפוף לתנאים מגבילים נוספים. המשטרה החליטה לא לערער על ההחלטה.

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות