סוף עונת המשפט, והיומולדת של נעמה אלחדד

שתף כתבה עם חברים

איכשהו ימי ההולדת שלה "נופלים" על אמצע חודש יולי, שזה בדיוק הזמן בו מערכת בתי המשפט חוגגת את היציאה לפגרה * מוניטין ברנז'אי מתקתק, סושי, שמפניות, אלכוהול משובח, מוזיקה עדכנית, עשרות עורכי דין, כמה פרקליטים וגם שוטרים מהיחידות המרכזיות, ו"פוסטה"

מסיבה קרחניסטית מתקתקה כהרגלה. עו"ד נעמה אלחדד סוגרת 38

למסיבות היום הולדת של עו"ד נעמה אלחדד יש מוניטין ברנז'אי מתקתק, סושי, שמפניות, אלכוהול משובח, המוזיקה הכי עדכנית. כל הטוב הזה מתמזג עם המוניטין שלה כאחת מעורכות הדין המובילות כיום בתחום הפלילי, עם דגש על פשיעה חמורה ופשיעה כלכלית, לא סתם היא שמשה שנים רבות כעוזרת הוראה של פרופ' בועז סנג'רו, והיא גם חולקת עד היום משרד עם המאסטרו עו"ד רצון דרחי.

איכשהו, ימי ההולדת שלה גם "נופלים" דווקא על אמצע חודש יולי, שזה בדיוק הזמן בו מערכת בתי המשפט יוצאת לפגרה. זה מה שקרה גם השנה, השבוע, בקיץ הראשון של אחרי הקורונה. עו"ד אלחדד חגגה 38 להיווסדה במסיבה קרחניסטית מתקתקה כהרגלה במועדון ה-LIVING ROOM במרכז תל אביב, שהפכה מהר מאוד למסיבת סיום עונת המשפט עם כ-300 עורכי דין ממיטב הז'אנר, ובראשם יושב ראש הלשכה אבי חימי אשר תפס שולחן גבוה בכניסה לצד מנהלת הלשכה שלו, ורד כהן.

האורחים, שמרביתם עברו דרך שולחן היו"ר, נמרחו בפנים על פינות הישיבה המפנקות קבוצות קבוצות, על פי השיוך המשרדי, תקופות הלימודים וההתמחות, ואולי גם הארגוני…
הנה דורון נוי ויהלי שפרלינג שקבצו סביבם את שחר חצרוני ותמיר סננס ממשרדם, ואירחו בפינת הישיבה ליד הבר את עינב יתח, רויטל סבג שקד, ירון גיגי (המו"ל של הג'רושים), רוואן עמורי, ווליד כבוב, עומר מסארווה, עמית ויצמן, עמיחי ימין, משה סוחמי עם בת זוג חדשה.
מול כל אלה נעמד ברוב הדרו שי טובים בג'ינס קרועים, גופייה לבנה והמון קעקועים לכל אורך זרועותיו האינסופיות – הארלם זה כאן.

על הבר לידם ישבה סתו הלפרין אשר נטשה לערב אחד את עולמות הסייבר והתמקמה ליד סטודנטית למשפטים העונה לשם ליטל ליברטי אשר מוגדרת כחברה הכי טובה של נעמה אלחדד – יש עתיד. אגב, גם האמא תמי אלחדד והאחות יובל הגיעו מירוחם הרחוקה.

תפסו שולחן גבוה בכניסה. אבי חימי, עם ורד כהן ואלחדד

בפינת ישיבה בולטת אחרת תפסו את מירב תשומת הלב, כהרגלם, החבר'ה של משרד ניר זנו ואחותו זהבה קרן זנו, שי גבאי ובת זוג מצודדת, אסתי קופולוביץ האקסית של המשרד שנטשה לטובת תביעות משטרת תל אביב, יקי קהן המעודן והקפדן, עינת סופר בסרגליק מהגרעין הקשה של החבורה, שאורחת הכבוד שלה היתה רותם טובול אשר הגיחה לסצינת חיי לילה הישר מהשחרור הסופי של אלון קסטיאל (שלמרבה הצער מסמל את הסוף של חיי הלילה במובן שהכרנו פעם).
אליהם הצטרפו שחר מנדלמן עם חולצת אדידס צבעונית, מוטרד מתצוגות הנפל של מכבי חיפה שלו במשחקי הכרעה (עד לשער של חזיזה בדקה ה-92 מול אולימפיאקוס), כאשר בת זוגו שלומציון גבאי מנדלמן מפזזת במיני נוצץ עם בנות החבורה – חיה ציוני זכאי, טלי חזום, מירי פרידמן הבלתי נלאית.

והיתה עוד מאסטרו משפטית שהתנועעה בהנאה במרכז החלל, אסתר בר ציון ושותפה הנצחי במשרד, ויקטור אוזן בהופעה קייצית במיוחד. אפרופו מאסטרו, לקראת חצות הפציעה אורית חיון עם בן זוגה, 300 מטר מהבית שלהם בשכונת ביצרון.

את השדרוג המוזיקלי הביאה סקסופוניסטית יוצאת דופן באיכויותיה, חיה פרוסט, שהצליחה להכניס את הכלי הכל כך אמריקאי הזה אל בין התווים של הלהיטים הכי גדולים של המוזיקה הארץ ישראלית החדשה.

video
צפו – מי אלה על רחבת הריקודים

בן ציון קבלר חלק פעם קומה עם משרד זנו קרן, באותו מגדל ליד בית המשפט בתל אביב עם אלחדד ודרחי (בית אמריקה), והמינוי שלו לשופט בית משפט השלום ברחובות ממש לא מנע ממנו גיחה קצרה וצנועה למעוז הברנז'ה הפלילית.
אפרופו גבולות המקצוע, במסיבה היתה נציגות צנועה גם לפרקליטות ופרקליטים מפמת"א ופמ"מ, למשל אורי רינצקי, אבל גם של בלשים, קצינים וקצינות מהיחידות המרכזיות של תל אביב ולכיש. אחד מהם, בריון משופם ועמוס בקעקועים, כולל שושנה אדומה ענקית אחת שצומחת מהצוואר לעבר מרכז הקרחת, משך את תשומת הלב של כל בנות המין היפה אשר בקשו מאתר "פוסטה" לפתור להן את החידה – מי הבחור? ובכן, דביר אלון, ימ"ר לכיש!!!

משך את תשומת הלב. דביר אלון, ימ"ר לכיש

לא ניתן לנטוש את היכלי המשפט ללא התזכורת שגם כמה קלדניות פיזזו שם עם הפליליסטים בערב הזה, ואפילו הברמנים של ארקפה ויצמן מול בית המשפט, מקום המפגש היומיומי של כל הנ"ל (לא שוכחת אף אחד זאת), וגם, לוחמים של יחידת נחשון שב"ס, ובראשם אסף מועלם מהליווי בתל אביב.
מולם, בפינת הישיבה שבמרכז המועדון בלטו אליז קסנטיני הצעירה המסקרנת מדרום הארץ, שמטפלת לאחרונה בסוגיות הכליאה של יניב זגורי, וצמודה אליה שני דרי הזוהרת, שחוזרת לעצמה ולאולמות בתי המשפט אחרי משבר משפחתי עצוב במיוחד. לידם נצפו, כמו שהיינו כותבים פעם, רויטל בן שבת, ניר אלפסה, רוי גבריאל, יעל פינקלמן. זוית מיוחדת בפינת הישיבה הזו תפס המאסטרו נס בן נתן שהצמיח במשרדו כמה מעורכות הדין הבולטות כיום, רק חלקן הגיעו אתמול, וסבבו אותו כמובן, נופית יפרח, רוית מוחבר ותום הלפרין שתמצתה את הסוגייה, "כולן היו בנותיו".

איצקוביץ יצחק (איצקו) חלק פינת ישיבה עם זאב אלוני ונועם שביט, ובנות זוגן. לידם, יובל זמר ובת זוגו אדוה נראו כמי שנהנים מאוד משולחנות הסושי עמוסי הדגים הנאים ומיטב הצמחיה היפנית הכבושה, מעשה ידיו של השף הפרטי מתן בל. בדיוק שם התברבר לו להנאתו עמית שלף בתחילת הערב עם לאה בירק ושירן גולברי, אבל התעורר לחיים רק כאשר חברו הטוב שאדי כבהה, זה מהמסע המשותף שלהם למחוזות "גומורה" בנפולי, נכנס למועדון ובידיו אריזת מתנה ורדרדה וסרט פרחוני.

הצליחה להכניס כלי אמריקאי אל בין התווים של הלהיטים הגדולים במוזיקה הארץ ישראלית החדשה. חיה פרוסט, סקסופון

 

אחוקים. שי גבאי וניר זנו

 

סצינת הבנות. יתח, פינקלמן, חזום, בסרגליק, זנו-קרן, קופולוביץ

 

רותם טובל הגיחה אל סצינת חיי הלילה, עם קופולוביץ
לייט נייט. מירי פרידמן ואורית חיון

 

נעם שביט ואיצקוביץ יצחק

 

פרקליטות מחוז מרכז. אורי רינצקי

 

עם רויטל סבג שקד

 

אמא תמר, והאחות יובל

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
3 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות