שני חשודים בגידול 300 קילוגרם קנאביס ליד מודיעין

שתף כתבה עם חברים

שוטרים ומתנדבים חשפו את השדה בשטח פתוח ועקבו אחר שני חשודים שנתפסו עובדים במקום. מעצרם של החשודים הוארך

שדה הקנאביס שנחשף (צילומים: משטרה)

בלשי תחנת מודיעין, בשיתוף מתנדבי משמר הגבול, עצרו שני חשודים בגידול שדה בפאתי העיר, ובו מאות שתילי קנאביס.
בסיומה של היערכות בתקופה האחרונה, התמקמו אמש כוחות הבילוש במארב בשטח הפתוח ולאחר מעקב רצוף עצרו לחקירה את שני החשודים שעבדו במקום, בו נתפסו כ-850 שתילים במשקל כולל של כ-300 ק"ג. בנוסף נתפסו ציוד המשמש לגידול וטיפול בשתילים, רכבי החשודים וטלפונים סלולריים.

השניים, פריג' (41) וחליל (27) אלקשכר, קרובי משפחה מהפזורה הבדואית בנגב, נלקחו לחקירה והובאו לבית משפט השלום בראשון לציון, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרם בשבוע (24 מאי).
בפתח הדיון הסביר נציג המשטרה את ההשתלשלות שהובילה למעצר החשודים: "בשעות הערב נעצרו שני החשודים בתוך מטע של מריחואנה שגידלו על פי החשד באזור מיוער ששני החשודים תחזקו, אולי יחד עם אחרים נוספים. השניים נעצרו לאחר מרדף של כוחות משטרה שהיו במקום, כאשר אחד החשודים ניסה להימלט ונאבק בשוטר ובסוף לאחר מאבק ושימוש בכוח, נעצר במקום כשהוא רעול פנים ועם כפפות על ידיו".

במהלך הדיון סירב נציג המשטרה לחשוף מה קושר כל אחד מהחשודים והאם הם צולמו מגיעים לטפל בשתילי הסם. לפי המשטרה, פריג' שמר בחקירתו על שתיקה, בעוד שהחשוד השני השיב על שאלות, אך רק על מה שראה לנכון.

סנגורו של אחד החשודים הלין במהלך הדיון על שימוש בכוח מופרז מצד השוטרים בעת מעצרו של אחד החשודים.
השופט טל ענר קבע כי קיים חשד סביר לביצוע העבירות: "שני החשודים נקשרים לגידול הסמים ממספר מקורות ראייתיים. לצד החשד הסביר קיימות עילות מעצר של מסוכנות וחשש לשיבוש הליכי חקירה וכן פעולות חקירה רבות לביצוע".
מעצרם של החשודים הוארך בארבעה ימים, עד 26 במאי.

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות