צפו: הנשק הוחבא ברכב ממוגן של משפחת סלאמה בג'לג'וליה

שתף כתבה עם חברים

נמשכת פעילות המשטרה עם המשפחה הענפה מהיישוב, כאשר שני אחים נעצרו ועמם קרוב משפחה שהודה כי הנשק שלו. עורכת דינם מכחישה, מעצרם של כל השלושה הוארך

video
תפיסת הנשק בג'לג'וליה (דוברות המשטרה)

שוב פשיטה משטרתית על בית משפחת סלאמה בג'לג'וליה. שלושה בני משפחה נעצרו בעקבות תפיסת נשק ברכב ממוגן.
במסגרת פעילות של שוטרי תחנת כפר קאסם, פשטו הבוקר השוטרים על בית המשפחה וביצעו חיפושים. בתום הפעילות נעצרו האחים מוחמד (30) וראשד (22) סלאמה וקרוב משפחתם – עודי אבו קשק (25).

לאחר חקירתם הראשונית, היום הובאו השלושה לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרם בשמונה ימים.
בפתח הדיון, נציג המשטרה, סיפר על ההשתלשלות שהובילה למעצר החשודים."הגענו לביתם של משפחת סלאמה בעקבות צו חיפוש על שם החשוד מוחמד ו…. הגענו לביתם ולא נמצאו נשקים, נערך חיפוש גם בחצר וגם שם לא נמצאו נשקים, לאחר מכן ערכנו חיפוש ברכב של המשפחה שבשימושו של החשוד ראשד ושם נמצא נשק. אחרי החקירה הגיע החשוד אבו קשק, טען שהנשק שלו ובאחריותו".

נציג היחידה החוקרת אף הציג לבית המשפט סרטון שמתעד את מציאת הנשק. במשטרה סבורים כי הרכב הממוגן שבו נמצא הנשק משמש את החשוד ראשד. כמו כן, מהדיון עלה כי לאחים החשודים ישנו עבר בעבירות נשק. נציג המשטרה שב וחזר בדיון כי החשוד אבו קשק הודה כי הוא הסליק את הנשק ברכב וטען כי שאר בני המשפחה לא ידעו על כך.

הסנגורית של החשודים, עו"ד רויטל בן שבת, הכחישה כל קשר של האחים החשודים למיוחס להם. כך או כך, בתום הדיון, השופטת ליאת הר ציון, שעיינה בחומרי החקירה ושמע את טיעוני הצדדים, קבעה כי קיים חשד סביר והאריכה את מעצרם של האחים החשודים עד 4 בינואר, בעוד מעצרו של קרוב משפחתם, אבו קשק, שלקח אחריות ביחס להחזקת הנשק, הוארך עד 9 בינואר.

יש לציין כי אחיהם של שני האחים החשודים, מחמוד סלאמה, מרצה כשלוש שנות מאסר בתיק נשק. אביהם של השלושה הוא סוחר הקרקעות אחמד סלאמה,  נרצח לפני כשלוש שנים על פי החשד על רקע סכסוך כספי עם משפחת ג'רושי.

עו"ד בן שבת מסרה: "מרשיי, מוחמד וראשד סלאמה, טוענים כי אין להם כל קשר לאקדח שנתפס ברכב משפחתי. בדיון עלה כי האקדח אותר במקום מוסלק ברכב, באופן בו מי שהשתמש ברכב לא יכול היה לדעת על הימצאותו שם. מעצרם הוארך ביממה בלבד ואפעל לשחרורם בהקדם".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות