ת"א והמרכז: הסוכן הסמוי שמכונה "הילד" הפליל 23 חשודים בסחר בסמים

שתף כתבה עם חברים

מצורפת הרשימה המלאה של החשודים אשר הובאו להארכת מעצרם בבית המשפט

בתום פעילות משטרתית סמויה של משטרת מרחב ירקון הסתיים הבוקר (שני, 3.2) מבצע הפעלתו של שוטר כסוכן סמוי, עם מעצרם של 23 חשודים בסחר בסמים באזור תל אביב. הסוכן, אשר בשל מראהו הצעיר כונה "הילד", רכש את אמונם של סוחרי סמים וקנה מהם למעלה מחצי ק"ג סמים מסוגים שונים, ובין היתר קוקאין, הרואין, "דוסה" ו"טינה".

מפקד מחוז תל אביב, ניצב דוד ביתן, בירך את הסוכן ושיבח אותו על פעילותו: "פעילות זו של הפעלת סוכן סמוי הנה עוד נדבך בפעילות המגוונת של המשטרה נגד סוחרי הסמים. המשטרה תבוא חשבון עם העבריינים. סוחרי הסמים צריכים תמיד לחשוש כי גדולים סיכוייהם להיתפס. המשטרה מפעילה מערכת גדולה, מגוונת ומקצועית שנועדה לפגוע בסוחרי הסמים ולמגר את נגע הסמים המסוכנים מרחובות הערים".

מפקד מרחב ירקון, תנ"צ דני לוי, אמר בטקס הבוקר כי "הרחקת מחוללי הפשיעה מהרחובות הינה מחויבות מוסרית שלנו וזהו תפקידנו כמשטרה. נמשיך להפעיל את מלוא האמצעים נגד סוחרי הסמים ונגד כלל העבריינים. המשטרה תגיע לכל מקום ותאתר כל עבריין. עקב בצד אגודל, לא ננוח ולא נשקוט ונגיע אל כל העבריינים ונמצה עימם את הדין".

הסוכן הסמוי (צילומים: משטרה)

רשימת החשודים 

בתום חקירתם הובאו החשודים לבית משפט השלום בתל אביב, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם.

איברהים מחאמיד (24) מיפו. חשוד בסחר בקוקאין. בימים אלה עצור עד להחלטה אחרת בתיק אחר. מיוצג על ידי עו"ד איתן און. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

יצחק דבאש (56) מבאר שבע. חשוד בניסיון לסחר בקוקאין. מיוצג על ידי עו"ד עתליה רפאל. מעצרו הוארך עד 5 בפברואר.

אחמד אבו כאעוד (35) מיפו. חשוד בסחר בקוקאין בשלוש הזדמנויות. בעת החיפוש בביתו נתפס קוקאין. המשטרה טוענת כי ניסה להעלים חלק מהסמים באסלה. מיוצג על ידי עו"ד ווליד כבוב. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

מאיר אשר אוחיון (30) מתל אביב. חשוד בסחר בסם מסוג דוסה בשתי הזדמנויות. מיוצג על ידי עו"ד אופיר חגואל. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.
יונתן ברזילי (37) מתל אביב. חשוד בסחר בקוקאין בשלוש הזדמנויות. בחיפוש בביתו נמצאו סמים מסוג מריחואנה. מיוצג על ידי עו"ד אורי אביב. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.
אפרים גריינפלד (52) מבת-ים. חשוד בניסיון לסחור בקוקאין במספר הזדמנויות, באספקה של סם מסוג MDPV ובסחר בסם זה בשלוש הזדמנויות נוספות. מיוצג ע"י עו"ד חגואל. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

ח'אלד אבו קאסם (37) מתל אביב. בחיפוש בביתו נתפסו ארבע בקבוקונים של חומר החשוד כסם מסג GBL המכונה "סם האונס". מיוצג על ידי עו"ד יוסי בכר. שוחרר למעצר בית עד 6 בפברואר.

גל שמואל גבאי (22) מרמת גן. חשוד בסחר בסם דוסה בשישה מקרים. בחיפוש בדירתו אותרו סמים. מיוצג על ידי עו"ד מנשה סלטון. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

אדם קומע (28) מתל אביב. חשוד בסחר בקוקאין. בימים אלה עצור עד להחלטה אחרת בתיק אחר של סחר בסמים. מיוצג על ידי עו"ד מחמוד נעאמנה. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

אדם אביעד סיוון (32) מתל אביב. חשוד בסחר בקוקאין במספר הזדמנויות. בחיפוש בביתו נתפס קוקאין וסם מסוג דוסה במשקל כולל של כ-45 גרם. מיוצג על ידי עו"ד זהר משה. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

דניאל פינחסוב (26) מתל אביב. חשוד בתיווך לסחר בקוקאין ו-MDMA בשתי הזדמנויות. בחיפוש בביתו נתפסו סמים. מיוצג על ידי עו"ד משה. שוחרר למעצר בית.

חיים חולי (35) מתל אביב. חשוד בניסיון לסחר בקוקאין. מיוצג על ידי עו"ד צבי אבנון. מעצרו הוארך עד 5 בפברואר.

רואי איתן (25) מרמת גן. חשוד בסחר בסם מסוג דוסה ובכדורי MDMA בשלוש הזדמנויות. בחיפוש בביתו נמצא סם שלא לצריכה עצמית. מיוצג על ידי עו"ד און. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

מור טרבלסי (23) מרמת גן. חשוד בסחר בקוקאין בשלוש הזדמנויות. בחיפוש בדירתו אותר סם שלא לצריכה עצמית. מיוצג על ידי עו"ד און. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

מוחמד כבוב (20) מתל אביב. חשוד בסחר בקוקאין במספר הזדמנויות. בחיפוש במקלט בסביבת ביתו נתפסו כ-100 כדורים החשודים כאקסטזי. מיוצג על ידי עו"ד נעאמנה. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

סמים שנתפסו במהלך המבצע

עדן עזיזי (25) מבת-ים. חשוד בסחר בקוקאין בשלוש הזדמנויות. מיוצג על ידי עו"ד עתליה רפאל. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

עדי בנשמעון (30) מרמת גן. חשוד בסחר בסם מסוג דוסה וב-MDMA  בארבע הזדמנויות וכן בשידול לייבוא סמים מדרום אמריקה. בחיפוש בביתו אותרו סמים. מיוצג על ידי עו"ד טלי חזום. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

מיקי שחאדה (20) מתל אביב. חשוד בסחר בסמים מסוג GBL וקאטמין נוזלי בשלוש הזדמנויות. מיוצג על ידי עו"ד אליה של"ם.  מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

יוסי חן (43) מגבעתיים. חשוד בסחר בסם מסוג MDPV בשתי הזדמנויות. מיוצג על ידי עו"ד בכר. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

ראפת שקא (28) מיפו.  חשוד בסחר בקוקאין במספר הזדמנויות. מיוצג על ידי עורכי הדין שאדי כבהא ווליד כבוב. מעצרו הוארך עד 6 בפברואר.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות