חשד: תושבת גוש דן סרסרה בבתה בת ה-15

שתף כתבה עם חברים

האם ובן זוגה הובאו לבית המשפט, שהאריך את מעצרם. החשוד טען כי הקטינה הציגה את עצמה בת 21 ולדבריו יחסי המין היו בהסכמה

video
בסרטון: ראש מפלג מוסר בימ"ר תל אביב, סנ"צ יניב וולבוביץ
שוטרי מחוז תל אביב עצרו הבוקר תושבת אור יהודה, כבת 40, בחשד שתיווכה לזנות את בתה הקטינה, בת ה-15,  ובנוסף עצרו בלשי הימ"ר שישה תושבי גוש דן בחשד להזמנת "שירותי ליווי" של הקטינה, תוך הדחתה לזנות וסמים.

היחידה המרכזית של משטרת ישראל במחוז ת"א ניהלה במהלך החודשים האחרונים חקירה סמויה, שעניינה חשד לתיווך קטינה לזנות של נערה ע"י אמה, לצד עבירות הדחה לזנות וסמים של הקטינה בידי בגירים תושבי גוש דן כבני 40.

ראשיתה של הפרשה החמורה עם קבלת מידע בימ"ר ת"א בדבר הזמנת שירותי מין של קטינה, חלקם דרך אתר וחלקם דרך אמה של הקטינה, כאשר היחידה ניהלה חקירה סמויה בת מספר חודשים, במהלכה אספה ראיות כנגד החשודים, לרבות אמה של הקטינה בחשד שתיווכה לשירותי זנות וכנגד הבגירים שעפ"י החשד הזמינו את "שירותי הליווי" של הקטינה, תמורת תשלום סכומי כסף גבוהים.

כאמור, הבוקר, עם מעבר החקירה לשלב הגלוי, עצרו בלשי ימ"ר ת"א את החשודים בבתיהם, לצד חיפוש לשם תפיסת אמצעים דיגיטאליים העשויים להיות רלוונטיים לחקירה.  שניים מהחשודים, אמה של הקטינה וגבר נוסף, הובאו היום לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט.

מעצרה של האם הוארך עד יום שישי השבוע. עו"ד ניר אלפסה שמייצג את האם מטעם הסניגוריה הציבורית: "מדובר בחקירה רגישה ואנו ממתינים שהמשטרה תסיים את החקירה בהקדם. האם מכחישה את החשדות ומשתפת פעולה עם החוקרים".

עו"ד ימימה אברמוביץ'

הגבר החשוד, בן זוגה של הקטינה, סביב שנות ה – 30 לחייו, חשוד בבעילת קטינה, הבאת קטינה לידי מעשה זנות ושידול לשימוש בסמים. בחקירתו טען החשוד כי קיים עמה יחסי מין בהסכמה לאחר שהציגה את עצמה כבת 21. עו"ד ימימה אברמוביץ', שמייצגת את החשוד, מסרה: "מדובר בראשית החקירה, הפרטים באיסור פרסום ואני מאמינה שבעוד כמה ימים התמונה תתבהר"

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות