רצח כפול בטירה של גבר ואשה

שתף כתבה עם חברים

לפי הערכות: הנרצח הערב היה מעורב ברצח מאהר נאסר בחודש מאי 2017, אחיו של מרואן נאסר אשר עמד בראש מה שמוגדר רשמית כארגון הפשע הראשון בישראל

 צילום באדיבות מד"א  ) הרכב שנפגע ברצח הכפול וקהל הסקרנים בטירה)

מחמוד נסיראת חג'ג' וארוסתו הטרייה רימא אבו חי'ט, בשנות העשרים לחייהם, נורו הערב (חמישי) למוות בטירה. לחצו כאן לתיעוד מהזירה. 

סמוך לשעה 23:20 התקבל דיווח על שני בני אדם שנורו באחד מהרחובות בעיר טירה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א ומשטרה אשר איתרו צעיר וצעירה שנפצעו אנושות. בחלוף זמן קצר נקבע מותו של הגבר, בעוד הבחורה פונתה לבית חולים מאיר בכפר סבא במצב אנוש – ושם נקבע מותה.

שוטרים בודקים את נסיבות הירי. מפרטים ראשונים עולה כי הגבר נמצא ירוי בתוך רכב, ובהמשך נמסר כי צוות מד"א פינה מהעיר גם בחורה שנורתה. 

חובש בכיר במד"א מוחמד מנסור סיפר: "היינו בתחנת מד"א כששמענו את היריות ברחוב. יצאנו בריצה למקום וראינו את הרכב על המדרכה. נהג הרכב, צעיר כבן 20 היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ובתוך זמן קצר נקבע מותו בשטח. צעירה שהייתה במושב לידו נפגעה באורח אנוש בפלג גופה העליון. העברנו אותה תוך כדי טיפול רפואי לאמבולנס ופינינו אותה במהירות לבי"ח כשמצבה קריטי."

חה"כ איימן עודה, יו"ר הרשימה המשותפת, בתגובה לירי בטירה: "‏שני צעירים שרק עתה התארסו נורו למוות בטירה הערב. בזמן שארדן רוצה לחלק נשקים לכל חפץ, החברה הערבית מדממת. אין עדות קשה ועצובה יותר להזנחת המשטרה בטיפול בנשק הבלתי חוקי וכנופיות הפשע. בזמן שאנחנו נאבקים לבטחוננו, בטחון ילדינו, במשרד לביטחון פנים משחקים בנשק חם".

ל"פוסטה" נודע, כי החשד העולה כבר עכשיו הוא שהרצח הכפול הערב הוא נקמה על הרצח של מאהר טלאל נאסר בן ה-38 בחודש מאי 2017.

בשנת 2008, ארגון הפשע מרואן נאסר היה הראשון אשר הורשע לפי חוק המאבק בארגוני פשיעה. שמונה חברים בארגון הורשעו ונשפטו לעונשי מאסר ארוכים ובראשם מרואן נאסר אשר נשפט ל-15 שנות מאסר.

כאמור, בחודש מאי אשתקד נרצח אחיו של מרואן נאסר, והנרצח היום, מחמוד נסיראת חג'ג', נתפש על ידי ארגון נאסר כמי שהיה מעורב ברצח הזה. כך נודע ל"פוסטה". כמו כן, אחיו של הנרצח היה עצור בעבר על שני מעשי רצח.

סדרת כתבות של אמיר זוהר על הפשיעה במגזר הערבי

הנכבה הפלילית הראשונה

הפוליטיקה של הפשע וגל החיסולים בצפון תל אביב וכפר קאסם

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות