מוכר למשטרה נהרג בפיצוץ רכב בזכרון יעקב

שתף כתבה עם חברים

video
(צילום: דוברות כבאות חוף)

 

הרוג בפיצוץ רכב במושבה זכרון יעקב שבשרון הצפוני: סמוך לשעה 10:00 התקבל דיווח על פיצוץ רכב ברחוב הנדיב במקום. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א, כיבוי ומשטרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על פצוע ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

כתוצאה מהפיצוץ, שאירע בחניון ציבורי, עלו באש ארבעה כלי רכב, כולל הרכב שבו אירע הפיצוץ. לוחמי האש של תחנת חדרה השתלטו על הלהבות. הפיצוץ התרחש בחניון הסמוך למבנה המועצה. עובדי המועצה עצמם העידו כי הרגישו הדף כאשר חלק מהזכוכיות במבנה התנפצו. ראש המועצה זיו דשא כינס את כל העובדים לשיחת עדכון.

פיצוץ רכב בזכרון יעקב (רשתות חברתיות)

פראמדיקית מד"א מאי דיין וחובש רפואת חירום רן לוי, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו רכב עולה באש ובתוכו נפגע מחוסר הכרה. לאחר שהאש כובתה חילצו אלינו את הנפגע שהיה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום".
כוחות משטרה הוזעקו למקום ופתחו בחקירת נסיבות הפיצוץ. טרם ברור אם מדובר בחיסול או בתאונת עבודה.

במקום פעלו צוותי כיבוי מתחנת חדרה. "ארבעה צוותי כיבוי פועלו בשעה האחרונה בכיבוי ארבעה רכבים בכניסה לחנייה של מועצת זכרון יעקב, לאחר פעילות הכיבוי חולץ הרוג מאחד הרכבים. מבירור ראשונה עולה כי השרפה החלה כתוצאה מפיצוץ ברכב שעלה באש ונתפסו שלושה רכבים נוספים".

ל"פוסטה" נודע כי אשתו של ההרוג הגיעה בצרחות לזירה דקות אחרי הפיצוץ. ההרוג מוכר למשטרה וככל הידוע מתגורר לא הרחק ממקום הפיצוץ. הוא מתעסק במטבעות וירטואליים ועובד בעסק לטלפונים. כמו כן, בספטמבר 2020 הוא נעצר על ידי רשות המסים בחשד להצהרה כוזבת למכס בדבר ייבוא כוהל והתחמקות מתשלום מס בסכום של מעל 2.6 מיליון שקלים, כשעל פי החשד העבירות בוצעו באמצעות חברת שיווק מטבחי יוקרה ומוצרי חשמל.
פרטים נוספים בהמשך….

(צילום: דוברות כבאות חוף)
השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות