סופ"ש ביפו: סליק רימונים והרואין נחשף במבנה, נעצר חשוד בהחזקת מאות גרם קוקאין

שתף כתבה עם חברים

המשטרה עצרה צעיר מקומי בן 22 בחשד להחזקת הקוקאין אבל הוא מכחיש וטוען כי לאנשים נוספים יש גישה למבנה

כמות שמספיקה ל-5,000 מנות. הקוקאין שנתפס במבנה (צילומים: משטרה)

בלשים מתחנת יפו ביצעו פעילות יזומה וממוקדת נגד עבירות סמים, במסגרתה עצרו צעיר תושב העיר (22) בחשד להחזקה וסחר בסמים בפרדס דכה.
הבלשים פשטו על מבנה שלפי החשד משמש לפעילות פלילית, שם נתפס חומר החשוד כקוקאין בכמות מסחרית של כ-5,000 מנות. מדובר בסמים שלפי החשד החשד יועדו לסחר והפצה. כלל הממצאים נתפסו והועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של המשטרה, בעוד שהחשוד נעצר לחקירה בתחנה ובסיומה נכלא.

החשוד, יחיא סקחפי, הובא לבית משפט השלום בתל אביב, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בחמישה ימים. סנגורו, עו"ד שאדי כבהא, טען כי הסמים אינם שייכים למרשו והוסיף כי להרבה אנשים יש גישה למתחם.
השופט יאיר דלוגין קבע כי קיים חשד סביר והאריך את מעצרו של החשוד עד 20 בדצמבר. בהמשך התקיים דיון נוסף בעניינו, אך בית המשפט הורה על שחרורו חרף בקשת המשטרה. תחילה שקלה היחידה החוקרת להגיש ערר, אך בסופו של דבר הוחלט שלא לערער על החלטת השחרור בתנאים מגבילים.

במבנה אחר נתפסו רימונים והרואין

בתוך כך, בפעילות אחרת שנערכה בסוף השבוע שעבר במבנה אחר ביפו חשפו שוטרי יס"מ ממשטרת מרחב יפתח, בסיוע כלבן משטרה ושוטרי מג"ב, שישה רימוני הלם מוסלקים וחומרים החשודים כהרואין במשקל כולל של מאות גרמים, שיועדו לפי החשד לסחר והפצה. כלל הממצאים נתפסו והועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות