תקיפת הררי: לריח נעצר, עבאדה שוחרר

שתף כתבה עם חברים
ktata amidar
הקטטה ברמת עמידר (לצפייה בסרטון המלא – לחצו כאן)

שבוע לאחר הגשת כתב אישום נגד שלושה בגין מעורבותם בתקיפתו של רוני הררי ומאבטחו בקטטה המונית בגינה ציבורית ברמת עמידר, הנאשם ליאור עבאדה (30) מקריית אונו, שמיוצג על ידי עו"ד טליה גרידיש, שוחרר היום (19.4.17) למעצר בית. שחרורו התאפשר לאחר שהפרקליטות ויתרה על דרישתה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים בעקבות תמונות שהציגה הסנגורית ומהן עולה כי לא ניתן לראות בבירור כי מרשה מעורב בתקיפה עצמה. 

מנגד, לגבי שי לריח (37) מרמת גן, המיוצג על ידי עו"ד זאב לקט ודורון נוי, הגיעו הצדדים להסכמה כי מעצרו יוארך עד תום ההליכים, תוך מתן אפשרות לסנגורים להגיש בהמשך בקשה לעיון חוזר. 

בכל הנוגע למשה בן דביר (40) מקריית אתא, המיוצג על ידי עו"ד שחר חצרוני, הוסכם כי הוא ישלח לתסקיר שירות מבחן ומעצרו יוארך עד להחלטה אחרת. הדיון בעניינו נקבע ל – 17 במאי ולאחר קבלת התסקיר כל צד יהיה פתוח לטעון לפי ראות עיניו. 

יש לציין כי מבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה בעניינם עולה כי שלושת הנאשמים מוכרים היטב למשטרה. לריח נחשב ליעד מרכזי של יחידות העילית במשטרה ולבכיר בארגון מולנר. באמתחתו הרשעות באיומים, תקיפה חבלנית ואף הריגה – בגינה ריצה 10 שנות מאסר. בשנת 2013 הוא נשלח ל-30 חודשי מאסר לאחר שהורשע בהחזקת נשק בתיק, והנחת מטען חבלה באופנוע של אדם המזוהה עם קבוצת עבריינים מצרפת. בן דביר הספיק לצבור שלוש הרשעות בעבירות אלימות, קשירת קשר לפשע, סמים והונאה. עבאדה בעל שמונה הרשעות קודמות בעבירות אלימות, איומים , הדחה בחקירה וסמים. במאי 2014 הוא הורשע בקשירת קשר לפשע, החזקת ונשיאת נשק ונדון ל – 15 חודשי מאסר במסגרת תיק "האקדח בבניין ברחוב ארנון 13".

השופט גרשון גונטובניק אישר את ההסכמות בין הצדדים. 

od hatzroni shahar new 150 od gridish talya 195 195  od noi doron 150
עו"ד שחר חצרוני  עו"ד טליה גרידיש  עו"ד דורון נוי 

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות