"תוציאי את כל הכסף אכשיו"

שתף כתבה עם חברים

חשד: שודד הבנק עם הראסטות ושגיאות הכתיב קנה בכספי השוד נעלי עבודה וטלפון * עדכון: כתב אישום נגד הנאשם, טרקו טדלה מאשדוד

petek shod bank 
 הפתק ששימש לשוד

בצהרי יום שלישי שעבר (25.11) דווח למשטרה על שוד בסניף בנק ברחוב הבנים באשדוד. לסניף הבנק נכנס אדם כהה עור שלראשו ראסטות והגיש לפקידת הבנק פתק בו נרשם כך: "זה שוד תוציאי את כל הכסף אכשיו אני עם סכין אכשיו מהר" (שגיאות הכתיב במקור). השודד נמלט מהבנק כשברשותו כ-6000 שקלים במזומן, ואילו פקידת הבנק לא נפגעה.

אל המקום הוזעקו כוחות משטרה גדולים, שפתחו באיסוף ראיות ובסריקות אחר החשוד שנמלט. ביום רביעי, בעקבות פעילות מודיעינית, עצרו שוטרי משרד המודיעין והבילוש את החשוד בביצוע השוד, תושב אשדוד (22) והביאו אותו לחקירה בפני חוקר מחלק התשאול, רס"ב קובי פלג. החשוד התנגד למעצר ואף ניסה לברוח אולם נעצר מיד, ובחיפוש שערכו השוטרים על גופו נתפסו אלפי שקלים, כאשר לפי החשד מדובר בכספי השוד. כמו כן נתפסו ברשותו נעלי עבודה חדשות בקרטון ומכשיר טלפון נייד חדש עם קבלה על רכישה שבוצעה זמן קצר לאחר השוד.

מעצרו של החשוד הוארך בבית משפט השלום באשקלון עד מחר (שני, 1.12). מהמשטרה נמסר כי החקירה נמשכת. 

עדכון (1.12): יש כתב אישום 

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (1.12) לבית משפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד טרקו טדלה (22), בגין שוד סניף בנק "מסד" באשדוד תוך שימוש בפתק האיום עם שגיאות הכתיב. את כתב האישום הגיש עו"ד אלכס דרנבוים, שטוען בו כי ב-25 בנובמבר בשעות הצהריים נכנס טדלה לסניף ברחוב הבנים 7 כשהוא אוחז בפתק, ניגש לפקידה, אמר לה שברצונו לפרוט צ'ק והגיש לה את הפתק. בסך הכל יצא השודד עם 6040 שקלים במזומן. יש לציין כי חלק מהכסף שנשדד נמצא בביתו של טדלה, וכעת הפרקליטות מבקשת גם להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות