חשוד בבעילת קטינה שוחרר לאחר עימות עם המתלוננת

שתף כתבה עם חברים

בן 19 מבני ברק נעצר לאחר שקטינה בת 16 שהכיר באתר היכרויות התלוננה נגדו, אך שוחרר לאחר שטען כי ניסתה לסחוט אותו

אילוסטרציה: Nicholas Kwok מאתר Unsplash

המשטרה עצרה בסוף השבוע שעבר צעיר בן 19 מבני ברק בחשד לבעילת קטינה בת 16 שלא בהסכמה (3 מרס).
לאחר חקירה ראשונית, החשוד הובא לבית משפט השלום בתל אביב, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בשישה ימים (4 מרס).
סנגורו של החשוד, עו"ד בנימין מלכא, הכחיש את המיוחס למרשו וטען כי המשטרה צריכה לחקור את המתלוננת בחשד לסחיטה. לטענת החשוד, הוא הכיר את המתלוננת באפליקציית היכרויות והיא נפגשה עמו מרצונה החופשי. לדבריו, הוא לא קיים עם הקטינה יחסי מין ואילו היא החליטה לסחוט אותו מאחר שסירב לספק לה דברים חומריים שרצתה.

נציג המשטרה אישר בדיון כי החשוד והקטינה נפגשו פעמיים. הסנגור הוסיף: "מדובר בבגיר שגילו צעיר, כך שפער הגילאים בינו לבין המתלוננת הוא של שנים בודדות… למתלוננת ולחשוד היתה פגישה מוקדמת זולת הפגישה בה המתלוננת הגיעה אל ביתו. ככל הנראה היו תכתובות בעלות אופי מיני. המתלוננת הגיעה לביתו של החשוד הנמצא בעיר אחרת, מרצונה החופשי ובהסכמתה, וככל הנראה יצא קצפה של המתלוננת על החשוד בשל נסיבות אחרות ובכך מצא החשוד עצמו חשוד בעבירה חמורה שאין לו קשר אליה. החשוד ציין בחקירתו כי הדבר נעשה בהסכמה וכי האקט המיני נעצר בו ברגע שהמתלוננת רצתה בעצירתו".

השופט שי מזרחי האריך את מעצרו של החשוד בשלושה ימים. אתמול נערך בין החשוד למתלוננת עימות בתחנת המשטרה (6 מרס). בתום העימות החליטו חוקרי המשטרה לשחרר את החשוד, כנראה מאחר שסיפק גרסה מסודרת יותר מזו שמסרה המתלוננת.
עו"ד מלכא מסר בתגובה: "לשמחתי החשוד שוחרר עוד בטרם התקיים דיון הארכת מעצר שני בעניינו. לשמחתי, הגוף החוקר קיבל את טענותיי לעניין ניסיון פסול לתפור תיק למי שלא עשה דבר וחצי דבר אשר יוחס לו על פי החשד".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
2 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות