נצרת: גבר נורה למוות מחוץ לביתו, שני חשודים נעצרו במחסום משטרתי

שתף כתבה עם חברים

מחסומים של המשטרה הובילו למעצר שני חשודים עם אקדח טעון, הרקע הוא סכסוך בין עבריינים

הנרצח, איהאב סעדי

ב-13:10 התקבל דיווח במוקדי מד"א והמשטרה על גבר מחוסר הכרה מחוץ לביתו בנצרת כתוצאה מאירוע ירי (29 נובמבר).

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לגבר בשנות ה-40 לחייו עם פציעות חודרות בחלקי גופו, ופינו אותו בניידת טיפול נמרץ לבית החולים האנגלי בעיר במצב אנוש.
פראמדיק מד"א רוי בן יתח וחובש רפואת חירום ג'יהאד לובאני סיפרו: "ראינו את הפצוע שוכב ברחוב מחוסר הכרה ועם פציעות חודרות בגופו, העלינו אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ וביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה, התחלנו לבצע בו פעולות החייאה ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קריטי".

בהמשך הצוות הרפואי נאלץ לקבוע את מותו של האיש, איהאב סעדי.
שוטרים של מחוז צפון במשטרה שהוזנקו למקום פרסו מחסומים, ופעילות חקירה מהירה הביאה לגילוי סוג הרכב ומספר הזיהוי של רכב החשודים. שוטרים שהוזנקו למשימות סריקות והקמת מחסומים ברחבי העיר נצרת זיהו את הרכב והחלו במרדף אחריו אליו הצטרפו כוחות נוספים. שני החשודים נעצרו בתוך הרכב לאחר שהתנגשו במשאית ובמקום נתפס גם אקדח טעון שעל פי החשד שימש לרצח. שני החשודים הם תושבי נצרת מוכרים למשטרה. כמו כן תפסו השוטרים אקדח טעון.
מחקירה ראשונית עולה כי הרקע לרצח הוא סכסוך בין עבריינים.
עו"ד עלאא עתאמנה שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את אחד החשודים במעורבות ברצח, מסר בתגובה: "החשוד מכחיש את החשד ולטענתו היה ברכב שהיה מעורב בתאונת דרכים".

הרכב של היורים לאחר ההתנגשות (צילום: משטרה)

פרטים נוספים בהמשך.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות