עפולה אקספרס: שני חשודים בייבוא סמים באמצעות חבילות דואר

שתף כתבה עם חברים

בימ"ר צפון חושדים כי השניים ואחרים נהגו לייבא כמויות גדולות. החוקרים הופתעו מכך שחלק מהמשלוחים היו במשקל של יותר מ-20 ק"ג

צילום ארכיון להמחשה: דוברות המשטרה

בבית משפט השלום בנצרת הוארך מעצרם של ברק אמסלם (28) ויהונתן צגאי (30) מעפולה, שנעצרו אתמול בבוקר בחשד לייבוא עשרות קילוגרמים של סמים מסוגים שונים (11 ינואר).
מעצרם של החשודים התבצע בשיאה של חקירה סמויה של היחידה המרכזית במשטרת מחוז צפון. שוטרי הימ"ר עקבו תקופה ממושכת אחר מספר חשודים שלפי החשד השתייכו לכנופיה מאזור העמקים אשר ייבאו במספר הזדמנויות סמים באמצעות משלוחי דואר. במשטרה אומרים כי צפויים מעצרים נוספים.
לפי החשד, החשודים שנעצרו ואיתם חשודים נוספים נהגו להזמין סמים באמצעות האינטרנט מסוחרי סמים מאירופה. המשולחים הגיעו לכאורה לסניף דואר בעפולה ומשם נאספו על ידי מי מהחשודים או חבריהם. אחד מהחשודים, כך לפי המשטרה, נעצר "על חם" בעת שהחזיק באחד המשלוחים שהכיל MDMA וקוקאין.
חומר החקירה בתיק הפתיע את החוקרים, מאחר ומאוד נדיר שהמשטרה נתקלת במשלוחי סמים בדואר בכמות של יותר מ-20 ק"ג.

בדיון בבית המשפט ייחסה המשטרה לחשודים עבירות ייבוא סמים מסוכנים, קשירת קשר והחזקת חומר החשוד כסם שלא לצריכה עצמית. צגאי לא הובא לדיון מאחר שנמצא מאומת לקורונה.
השופטת שאדן נאשף אבו אחמד האריכה את מעצרם של החשודים עד 16 בינואר.

סנגורו של צגאי, עו"ד תומר נוה, מסר בתגובה: "מדובר בפרשייה שהחלה ובשל מחלתו של מרשי, טרם התאפשר לנו לקבל ממנו תגובה מפורטת למיוחס לו".
הסנגורית של אמסלם, עו"ד עידית שינו אמיתי, מסרה בתגובה: "מדובר בפרשייה שהחלה אתמול. בעוד מספר ימים התמונה תתבהר ואז אוכל להגיב בהתאם".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות