תלונת אמא על מעשים מגונים בבתה נסגרה והאבא יוכל להיפגש עם ילדיו

שתף כתבה עם חברים

לאחר שאישה התלוננה כי בעלה ביצע מעשים מגונים בבתם הקטינה, בית המשפט הוציא צו שאסר עליו לפגוש את ילדיו. סגירת התיק במשטרה וטענות על תלונת שווא הובילו לביטול הצו

אילוסטרציה: Donna Borzyskowski מאתר Unsplash

תושבת אזור המרכז התלוננה לפני כחצי שנה במשטרה נגד בעלה מולו היא מנהלת הליכי גירושין, בטענה שביצע מעשה מגונה בבתו. האישה הציגה לחוקרי המשטרה סרטון בו נראית אחת מבנותיה מחליפה טיטול לאחיה הקטן, כאשר ברקע נשמעת האם שואלת את בתו "מי לימד אותה לעשות ככה".
הבת השיבה לאימה שם של בת משפחה אחרת, אולם אז האם תיקנה אותה לכאורה, ושאלה אותה האם מדובר באבא. הילדה השיבה תחילה בחיוב, אך בהמשך – כאשר האם ניסתה לשאול מה אבא עשה, היא השיבה שאינה יודעת. בשלב זה, האם פירטה עוד יותר תוך ציון אברים אינטימיים, והילדה השיבה בשלילה.

בהמשך השיחה, כשנשאלה הילדה שוב, היא הצביעה על ילד אחר שהיה במקום. האם הקשתה ושאלה: "זה אבא שלך עושה לך את זה?". הילדה שוב השיבה בשלילה, והצביע שוב על הילד. בשלב זה שאלה האם מה עוד אביה עשה לה, והילדה השיבה שאינה יודעת. לאחר מכן אמרה שלא עשה לה דבר.

בעקבות הסרטון הזה, בית המשפט לענייני משפחה פתח תיק "הטרדה מאיימת" והוציא צו שאסר על האב לפגוש את ילדיו במשך מספר חודשים.
הסנגורית של הגבר, עו"ד ברוריה פריד, פנתה לבית המשפט בבקשה לבטל את הצו ולסגור את התיק שנפתח בבית המשפט. במסגרת ההליך הכחישו הסנגורים את הטענות שיוחסו לגבר וטענו כי מדובר בעלילת שווא כחלק מהניסיון של גרושתו להרחיק ממנו את ילדיו. לדברי הסנגורית, באותו סרטון נשמעת האישה מדריכה את הילדה מה להגיד. כמו כן ציינה הסנגורית עובדה חשובה: התיק נגד החשוד נסגר על ידי המשטרה.
האם כמובן התנגדה לבקשה והשמיעה טענות רבות נגד הגבר.

עו"ד ברוריה פריד

בסופו של דבר,  לאחר שמיעת טיעוני הצדדים, בית המשפט לענייני משפחה קיבל את עמדת הסנגורים והורה לסגור את תיק בית המשפט. כמובן שבהתאם בוטל גם צו ההגנה

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות