מגפת הילדים

שתף כתבה עם חברים

"הפוסקת", מושבתת מגיחות לבירות אירופה האהובות עליה, מסכמת שבוע כאוטי עם ילדים מוכי חרדות שמשוטטים אבודים, ועם שתי שערוריות סרק, הגירושין של אייל גולן, ופרשת חשיפת האבר של אסי עזר

עו"ד הילה יחזקאל

תודו שהתגעגעתם ל"פוסקת".
יכולתי למחזר את אחד מהטורים שלי משנת 2020 בעניין הקורונה, אך מלבד העובדה שהצרה הזו אינה מניחה לנו והמשק קורס, יש הבדל אחד עיקרי בין הגל הראשון לבין הגל הנוכחי והחמישי, ההבדל הוא שלאף אחד כבר לא אכפת!

אזלת היד של הממשלה מורגשת יום יום עם הנחיות משתנות. תהרגו אותי אבל עוד לא הבנתי מה ההבדל בין פי.סי.אר לאנטיגן, ולא הבנתי באיזה יום של החודש בודקים פי.סי.אר, ואם התעטשתי הבוקר האם יש לי פטור מדיון בבית משפט? "מעריב לנוער, שלום".
אבל היי, הכל בסדר, שהרי ליברמן היה במסעדה במודיעין והיא היתה מלאה, ומבחינתו זה משליך מיד על כל בעלי העסקים בישראל. ובכלל המצב נפלא, אבל הדבר היחיד שנפלא לכאורה בקורונה אומיקרון היא העובדה שהכבישים ריקים, כי כולם תקועים בבתים עם הילדים שלהם שאוכלים להם את הראש, וחופרים להם במזווה ובמקרר.

נניח לרגע את המשבר הכלכלי הגדול ביותר, שעושה דרכו אלינו בשנה הקרובה לעניות דעתי, ונניח לחוסר האונים מבנט המיילל כי השפריצו עליו אומיקרון בזמן שביבי מדושן העונג מהגג בטיקטוק על האנדרלמוסיה החוגגת, האמת היא שהשבוע נחרדנו להבין מה שקורה עם הילדים שלנו.
למדנו על הילדים שאף אחד לא משגיח עליהם, על הילדים שאיש לא מדריך כיצד יש לנהוג בבני / בנות המין השני בהיבט המיני, ילדים שמפוצצים בהורמונים אונסים ונאנסים, פוגעים ונפגעים, ילדים שפורנו וטיק טוק השתלטו על חייהם, ילדים שמשוטטים אבודים ברחובות, מוכי חרדות הם שותים חריף ומעשנים ירוק, הילדים שגם הוריהם כבר לא מחליטים עליהם, ולמרבה הצער ניכר שכולנו ויתרנו עליהם.

נכון, אלו פחות או יותר תחלואים חברתיים שהכרנו עוד טרם הקורונה, אך הסגרים הבידודים הזומים וכל שאר מצוקות קורונה דלתה ואומיקרון הציפו הכל בעוצמה חסרת תקדים. ברדיו הזהירו השבוע כל מיני מומחיות לטיפול על עלייה חדה גם במקרים של ניסיונות אובדנות אצל ילדים.
אנחנו עומדים מנגד חסרי אונים כאשר יפה בן דוד מנופפת בידה עם עיניים זועמות ומסרבת לאפשר לימודים היברידיים, פרונטליים לצד הזום, שחלילה לא תטרחנה המורות ולא יתאמצו המורים, בהפעלת מצלמה בכיתה בזמן השיעור – ממש כאילו היא מפיקה הוליוודית הדואגת לזכויות היוצרים של הטאלנטים שלה.

אייל ואסי
אינני יכולה לסכם את השבוע הזה ללא התמונות של אייל גולן ודניאל גרינברג על מדרגות הרבנות. התגרשו, שומו שמיים, והופתענו, לכאורה, כי הרי ציפינו שיזדקנו יחד באחוזת ראשונים.
ועכשיו ברצינות, כעורכת דין לענייני משפחה התגאיתי בתבונתם לסיים בדרכי שלום, אנשים חכמים לא משליכים לפח שכר טרחה לעורכי דין אם ישנה אפשרות לסיים בלחיצת יד והסכם גירושין שעולה 20 אחוז מעלות ייצוג מלא, שעשוי להימרח על פני שנים רבות ולשתות את נשמתם. אגב, אף אחד לא מבטיח שבסוף מלחמה בהליך משפטי ארוך מקבלים יותר ממה שמקבלים במסגרת הסכם הבנות מהיר ויעיל – למלחמה יוצאים רק כאשר צריך ולא על חשבון הילדים, שוב הילדים.

אייל גולן החתן הסדרתי, ודניאל גרינברג מלכת היופי, הודחו מהר מאוד מהכותרות הראשיות בזכות אסי עזר ויהודה נהרי, עם פרשת חשיפת איבר המין העולה כדי הטרדה מינית לכאורה. ההתנהלות התקשורתית של שניהם השבוע מזכירה לי הליך משפטי בתיקי משפחה:
"לתגובה",
"לתשובה",
"לתגובה",
"לתשובה",
"בקשה דחופה",
"החלטה לתגובה",
"לתשובה",
"לתגובה",
סאגה בלתי נלאית שחוזרת על עצמה, ואיננה מחדשת דבר. כך בדיוק התנהגו השניים השבוע, פוליגרף, תגובה, ראיון, אמא של יהודה נהרי, המוכרת במכולת מתחת לבית של אסי עזר, מונולוג, דיאלוג, רותם סלע הגיבה, רותם סלע לא הגיבה, פוסט, כתבה, ראיון ועוד ראיון. שחררו אותנו מהעונש הזה ונהלו את ההליכים והעניינים שלכם בצינורות המקובלים, כי חפרתם.
לסיום אגלה סוד קטן, קטן ומצער. כולנו עברנו הטרדה כזו או אחרת, אין לכך לגיטימציה ואין לכך מקום, אבל גם לא בא לנו לדון בעניינים שלכם יום יום, מהדורה מהדורה, יש לנו עוד צרות ועניינים מלבד השאלה האם אסי עזר חשף או לא חשף.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות