מלחמת הכנופיות בדרום עולה לרשתות החברתיות

שתף כתבה עם חברים

ראשי הארגונים נתנו את הסכמתם להעלות סרטונים ותמונות שלהם ושל חבריהם למלחמה שהולכת ומתעצמת * בינתיים, משטרת איילון עכבה לחקירה בחולון את בני שלמה ואייל נגר

video
הקבוצה של עמוס לביא (באמצע) מייצרת טיקטוק
ראשי הכנופיות באזור השפלה והדרום עולים להתקפה, ומצפצפים על המשטרה ועל כלי התקשורת.
בעקבות העניין המוגבר של הערוצים השונים והעיתונים הגדולים, שממחזרים ידיעות על האירועים הקשים מבלי לחדש דבר, החליטו כנראה בשתי הכנופיות המרכזיות לצאת מהארון.

בימים האחרונים מתנהלת ברשתות החברתיות מלחמה של ממש בין שני ארגוני הפשע הראשיים, זה של משפחת לביא מרחובות וזה של בני שלמה ואייל נגר מאשדוד אשקלון ומושבי חבל לכיש. אלה מעלים סרטון טיקטוק "שמייח" שבו הם מתגרים בכל העולם, ואלה מעלים תמונה קבוצתית שמבקשת לבטא את העוצמה שלהם, וככה, שני ארגוני הפשע מספקים למודיעין המשטרה חומר גלם מעולה להמשך המאבק בהם.

בינתיים בתחנת אילון, ראש ארגון הפשע בני שלמה הגיע ממושב חלץ בדרום לחנות תכשיטים יוקרתית בחולון, לדבריו כדי לערוך קניות עבור בת זוגו. בשיאה של מלחמת הארגונים בדרום, כאשר כל אחד מראשי הכנופיות מנוטר על ידי יחידות המשטרה השונות, בני שלמה יחד עם שותפו לדרך אייל נגר, ואחרים, מצאו לנכון להגיע יחד לאזור המרכז ומצאו את עצמם מוקפים בעשרות שוטרים ובלשים אשר חשדו כי חברי ארגון הפשע מהדרום הגיעו לחולון כדי לבצע פשע כלשהו, אולי סחיטה של אחד העסקים דרכם הם חלפו.
השוטרים עכבו לחקירה את שלמה נגר ועוד כמה מחבריהם, לאחר זמן קצר שוחררו כולם למעט בני שלמה שהושאר בתחנת המשטרה להמשך חקירה.

החבורה של אייל נגר (חמישי משמאל) מפגינה כוח

עורכי הדין נעמה אלחדד ונס בן נתן המייצגים את שלמה ואת נגר מסרו בתגובה עם היוודע דבר העיכוב: "המשטרה ממשיכה לבזבז את כוחה ואת המשאבים שלה על דברים לא רציניים. בני שלמה אינו אשם בדבר. התנפלו עליהם בגלל שהם בני שלמה ואייל נגר. אנחנו מקווים שהמשטרה תתעשת ותשחרר גם את בני שלמה בהקדם".

במשטרת תל אביב עדיין לא החליטו אם היעד הבכיר של המשטרה בדרום ייעצר דווקא אצלם, החלטה בעניין תתקבל בשעות הערב.

בנוגע להעלאת התמונות לרשתות החברתיות מסרו פרקליטי משפחת לביא, עו״ד שני מורן ועו"ד שחר חצרוני ממשרד נוי, סננס, שפרלינג, חצרוני: "עדיף שמשטרת ישראל תתמקד בעבודתה במקום לתור אחר סרטונים ברשתות חברתיות ולחפש פרשנויות שונות לסרטונים שגרתיים. משפחת לביא מתנהלת באופן שגרתי לחלוטין, כפי שעשתה מאז ומעולם, ונראה כי הגיע הזמן להפסיק להוסיף אש למדורה שממילא אינה מתקיימת".
פרטים בהמשך.

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
15 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות