לאחר ששוחרר: תושב שפרעם נעצר שוב בחשד למעורבות בניסיון רצח

שתף כתבה עם חברים

הגבר שב מחו"ל היישר לידי החוקרים. במשטרה טוענים כי ישנה התפתחות בחקירה שמצריכה את מעצרו בשנית. עורך דינו: למרשי אין כל קשר לפרשה"

אילוסטרציה

בן 27 משפרעם, נעצר השבוע בפעם השנייה תוך חודש, בחשד למעורבות בניסיון רצח של תושב הכפר אעבלין (1 דצמבר).
הוא נחקר על אותו מקרה, בטענה כי ישנה התפתחות בחקירה של אירוע, שקרה לפני כמעט שמונה חודשים.

על פי החשד, הצעיר, ביחד עם אחרים, קשרו קשר לירות על קורבן מכפר אעבלין ולצורך כך הצטיידו ברכב גנוב ונשק ולוחיות זיהוי גנובות. ב-21 לאפריל הגיעו למרפאה באעבלין שם שהה הקורבן, ירו בו ופצעו אותו. לאחר האירוע דאגו להעלים את הרכב הגנוב שעימו ביצעו את העבירות. לגבי המתלונן, הוא נפגע בפלג גופו התחתון ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בחיפה.
הוא נחשד בעבירות של המנסה לגרום למות אדם, נשיאת והובלת נשק, רכישה והחזקת נשק, קשירת קשר, זיוף סימני זיהוי, גניבת רכב, פציעה כשעבריין מזוין, שיבוש מהלכי משפט וסיוע לאחר מעשה פשע.

לאחר שנעצר, ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בשבעה ימים בבית משפט השלום בעכו, בפני השופט וויליאם חאמד.
בדיון התברר כי החשוד שהה בחו"ל ונעצר באמצע נובמבר כאשר ירד מהמטוס. הוא נחקר בחלק מהעבירות שנחקר עליהן גם בפעם הקודמת. המשטרה הגישה דו"ח סודי וטענה כי לא הוטחו בפני החשוד כל הטענות, וכי היא חושדת שיש לו קשר ישיר לביצוע המעשה. עוד נאמר כי החשוד עצמו לא יודע מה תוכן ההתפתחות.
לאחר הדיון, החליט בית המשפט על הארכת מעצרו של החשוד עד ל-5 בדצמבר.

החשוד, מיוצג על ידי עורך הדין ליאור דוידי, שמסר ל"פוסטה" בתגובה: "למרשי אין כל קשר לפרשה. מדובר באירוע לפני כחצי שנה, ובטוחני שהדברים יתבררו ויוכח העדר כל קשר שלו לאירוע".

ובהמשך לאירוע הזה, התברר כי ישנו מקרה נוסף הקשור אליו שהתרחש בחודש מרץ. חשוד נוסף הוא תושב אעבלין, יחיא עוסמאן בן 23 היה מעורב (21 מרץ) באירוע אחר. המשטרה טוענת כי נתפס אצלו נשק מוסלק בתוך רכב חונה. הוא גם חשוד באירוע של חודש אפריל והוא אף חשוד בעבירות של המנסה למות אדם, נשיאה והובלת נשק, רכישה והחזקת נשק, קשירת קשר לעשות פשע, זיוף סימני זיהוי, גניבת רכב, פציעה כשעבריין מזוין והיורה מנשק חם. הצעיר נעצר למספר ימים ושוחרר למעצר בית מלא ונעצר שוב ב-17 לנובמבר, כאשר מעצרו הוארך מספר פעמים.
הוא מיוצג על ידי עורך הדין תומר נוה שאמר לפוסטה: "הלקוח שלי שומר על זכות השתיקה. מדובר באירוע שאירע לפני מספר חודשים. כל הניסיונות של המשטרה להדביק לו תיק כזה או אחר יתבררו אך ורק בבית המשפט ולא בשום מקום אחר".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות