קריית אתא: הצתת רכב של בעל מסעדה וירי בעבריין מקומי

שתף כתבה עם חברים

יומיים אחרי הצתת המרצדס של אביעד שמואל בקריית אתא, נורה ונפצע עבריין מקומי ש"ס, חוקרי תחנת זבולון חוקרים

video
בסרטון: תיעוד הצתת הרכב
יומיים אחרי שהוצתה מכונית מרצדס מפוארת של איש עסקים בקריית אתא, נורה ונפצע עבריין מקומי, ככל הנראה על רקע טענות למעורבותו בהצתת הרכב. כך נודע ל"פוסטה".
העבריין שנורה הוא ש"ס מקריית אתא, מוכר למשטרה מעבירות סמים ורכוש בעיקר, שנפצע ופונה על ידי אלמונים לטיפול רפואי בצהרי יום הזיכרון (4 מאי). לאחר שטופל הוא גם תושאל על ידי חוקרי משטרה, אבל לא שיתף פעולה, גם לא בנוגע לזירת אירוע הירי.

מדוברות מחוז חוף נמסר, כי אירוע הפציעה מירי של ש"ס מוכר להם אולם בשלב זה זירת האירוע אינה ידועה, וגם נסיבות הירי נחקרות על ידי יחידת הבילוש והמודיעין של תחנת זבולון.
באותה תחנת משטרה חוקרים את נסיבות הצתת מכונית המרצדס ברחוב התעשייה בקריית אתא, במסגרת החקירה נתפסו מצלמות אבטחה באזור אשר קלטו את ביצוע ההצתה על ידי שני אלמונים שהגיעו ברכב למגרש החניה, הציתו את המרצדס ונמלטו בחסות החשיכה בשעה ארבע לפנות בוקר (3 מאי).
חוקרי משטרת זבולון וחוקרי מז"פ הגיעו לזירת הרכב, תשאלו את העובדים ולקחו פריטים לקידום החקירה, בינהם תוצרי מצלמות האבטחה.
למרות זאת, במשטרה מתקשים עדיין לקבוע רשמית של מי הרכב שהוצת ופתחו בחקירה, שממצאיה מתבררים כעת.

ל"פוסטה" נודע כי המרצדס שייכת לאביעד שמואל, איש עסקים שמנהל מגוון של בתי עסק בתחום המזון, בתי מאפה, מסעדות ואף יבוא כלי רכב יוקרתיים, אבל במקביל לכל היזמות הזו הוא גם ריצה מספר מאסרים לאורך השנים בעבירות שונות, את האחרון שבהם על עבירות מס והלבנת הון הוא סיים בשנת 2017.
על הרקע הזה הוא היה מעורב מפעם לפעם במלחמות עם גורמי פשיעה בקריות, בעיקר עם הכנופיות הקווקזיות. במקביל הוא גם נקלע לעימותים עם משטרת זבולון, וכדי להפסיק זאת הוא שכר חוקרים פרטיים שתיעדו את מפקד תחנת זבולון בעבר, ניצב בדימוס ג'מאל חכרוש, מנהל קשרים קרובים עם רשת בתי מאפה מתחרה לשלו.
באמצעות עו"ד מנחם רובינשטיין הוגשה תלונה על כך למח"ש, מגובה בצילומים של חכרוש בבית העסק המדובר. חכרוש נחקר על הפרשה, אבל הכחיש שקיבל טובות הנאה כלשהן מבית העסק. התיק נסגר אבל ההודעה על כך הוקפאה תקופה ארוכה בלשכות של ראשי מח"ש ופרקליט המדינה שי ניצן, מה שלא מנע את הקידום של חכרוש לשלל תפקידים בצמרת המשטרה עד לפרישה שנכפתה עליו – רק אז נמסרה לעו"ד רובינשטיין הודעה על כך שהתיק נסגר.

כך או כך, בשנים האחרונות שמואל שמר על שקט תעשייתי, יחסית, עבר להתגורר באזור המרכז, והוא שוהה לסירוגין גם בחו"ל, הגם שבמקביל הוא ממשיך לנהל עסקים באזור הקריות. אחד מהם הוא מסעדה ברחוב התעשייה שבפאתי קריית אתא. כאמור, יומיים לפני יום הזיכרון, הוצתה מכונית המרצדס המפוארת שלו אשר חנתה במגרש החניה סמוך למסעדה.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
4 Comments
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות