יעד מודיעיני מכפר סבא נתפס נוהג בפסילה ובהשפעת סמים בג'לג'וליה

שתף כתבה עם חברים

מלחמות השרון: אחרי שהוגשה הצהרת תובע נגד חמישה מתוך 11 חשודים בהחזקת אמל"ח, בכיר בכנופייה נעצר בפעילות יזומה של בלשי תנועה מהמרחב

צילום ארכיון להמחשה: דוברות המשטרה

אתמול דווח באתר "פוסטה" על הגשת הצהרת תובע נגד חמישה מתוך 11 חשודים בהחזקת אמל"ח במושב נווה ימין הסמוך לכפר סבא (22 יוני).
אמנם שישה מהחשודים יצאו כנראה מהתיק ללא כתב אישום, אולם מסתבר כי במשטרת מרחב השרון ממשיכים ב"חיכוך" איתם, או כפי שמגדירים זאת במשטרה – "פעילות יזומה נגד מחוללי פשיעה", וגם – "מניעה מכנופיות פשע מהשרון להמשיך את פעילותם הפלילית".

במסגרת פעילות יזומה כזו, שנערכה אמש בג'לג'וליה על ידי בלשי תנועה במרחב השרון, ערכו הבלשים בדיקת רישיונות ושכרות לתושב כפר סבא שנהג במקום – אחד החשודים שנגדם לא הוגשה הצהרת תובע והוא נחשב לבכיר בכנופייה (22 יוני).
הבדיקה העלתה כי העלתה כי רישיון הנהיגה של הנהג אינו בתוקף מזה מספר שנים וכי הוא נוהג בפסילה. בנוסף, בדיקה העלתה כי הוא נוהג בהשפעת סמים. בתום חקירתו ביחידת הבוחנים במרחב שרון, החשוד שוחרר למעצר בית וייערך לו שימוע בפני קצין הבוחנים במרחב שרון.

כזכור, בחודשים האחרונים אירעו עשרות אירועים בגזרת הערים כפר סבא, רעננה ופתח תקווה, אשר כללו השלכת רימונים, הנחת מטעני חבלה, ירי והצתות. לפי הערכות המשטרה, כל אלו אירעו במסגרת סכסוך מר בין קבוצתו של אבי טולדו המסוכסכת בחודשים האחרונים עם קבוצתםשל ערן דחבש ודרור אלפרון.
הפעילות בג'לג'וליה, אומרים במשטרה, נועדה בין היתר לסכל את פעילות הגורמים השונים משתי הכנופיות.

דוגמא נוספת ניתן למצוא בפעילות משטרתית שהתבצעה בשבוע שעבר, אז שוטרי תנועה ממרחב שרון השביתו רכב לתקופה של 90 יום. נהג הרכב, צעיר בן 22 מערערה, נסע לכאורה בפראות במושב נווה ימין והתברר גם כי הרכב היה באותה עת תחת צו השבתה. במקרה זה מדובר בצעיר שנקשר לגורם מוכר באחת הכנופיות בשרון.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות