אום אל פאחם בוערת: עימותים, ירי ועשרות כוחות משטרה

שתף כתבה עם חברים
שריפות בתים באום אל פאחם

אום אל פחם סרט מלחמה: אחרי הרצח הבוקר (2 דצמבר), בשעות הערב עלו בעיר מספר בתים באש, התרחשו אירועי ירי ועימותים עם כוחות רבים של המשטרה ויס"מ, מגובים במסוק משטרתי.
במשטרה התקבל דיווח על פורעי סדר שהגיעו למתחם בו שהתה לדעתם של הפורעים משפחה המסוכסכת עם משפחתם. על פי החשד, הפורעים העלו באש מבנה הנמצא בתוך המתחם ובמקביל בוצע ירי ויידוי אבנים לעבר בתים נוספים הסמוכים לו.

מהמשטרה נמסר כי "כוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום בפיקוד מפקד המרחב – נצ"מ איתן מנשה נכנסו למתחם ופיזרו את פורעי הסדר תוך שימוש באמצעים לפיזור הפגנות. כרגע השוטרים ממשיכים בביצוע סריקות במקום והשקט נשמר".

ל'פוסטה' נודע ארבעה בתים הוצתו כנקמה על הרצח הבוקר במה שמסתמן כתופעה חדשה של נקמה, כפי שהתרחש השבוע בעיר נצרת. בנוסף, נאסר תחילה על כוחות הכיבוי ומד"א להיכנס לעיר בעקבות אירועי הירי וכוחות המשטרה מסתובבים בעיר ומונעים מהאנשים שייצאו לרחובות.

מכבאות מחוז חוף עדכנו על שריפות במספר מבני מגורים באום אל-פחם. "כוחות הכיבוי פועלים במקום בתיאום עם המשטרה. מפקד תחנת חדרה טפסר משנה יוסי דקלו נמצא במקום. כוחות כיבוי נוספים בסיוע בין מחוזי הוזעקו".

האירועים הערב מצטרפים כאמור לאירועי הבוקר אז התקבלו במוקדי המשטרה ומד"א דיווחים על פצועים מאירוע ירי שהיו מעורבים בתאונת דרכים בכביש אלקודס באום אל פחם. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו למרכז הרפואי העמק גבר בן 28 במצב קשה ויציב עם פציעות חודרות. בהמשך, במרכז הרפואי נקבע מותו של אחד הפצועים, מוחמד חמזה אגברייה. הקורבן השני הועבר לחדר ניתוח במצב קשה מאוד.

הנרצח, מוחמד חמזה אגברייה
המשטרה פועלת באום אל פאחם (דוברות המשטרה)
השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות