הרוג ופצוע קשה מירי לעבר רכב באום אל פחם

שתף כתבה עם חברים
הרכב בזירת האירוע (צילום: כב"ה חדרה)

בשעה 09:00 התקבלו דיווחים במוקדי המשטרה ומד"א על פצועים מאירוע ירי שהיו מעורבים בתאונת דרכים בכביש אלקודס באום אל פחם (2 דצמבר).
חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו למרכז הרפואי העמק גבר בן 28 במצב קשה ויציב עם פציעות חודרות. פראמדיק מד"א חוסאם אגבאריה סיפר: "הגענו למקום וראינו את הפצוע יושב בתא הנהג כשהוא בהכרה וסובל מפציעות חודרות בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים בשטח שכלל מתן תרופות ועצירת דימומים, הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה ויציב".

חוקרי משטרה בזירת הירי

לפי המשטרה, ברכב שלעברו נורו יריות היו שני גברים, אחד מהם פונה מהזירה עצמאית במצב קשה והועבר אף הוא למרכז הרפואי העמק. במרכז הרפואי נקבע מותו של אחד הפצועים, מוחמד חמזה אגברייה. הקורבן השני הועבר לחדר ניתוח במצב קשה מאוד.

הנרצח, מוחמד חמזה אגברייה

חוקרי משטרה שהגיעו לזירה פתחו בסריקות במקביל להקמת מחסומים. חורי זיהוי פלילי החלו לאסוף ממצאים מהזירה. מחקירת המשטרה עולה כי הרכב בו ישבו הקורבנות נסע בכביש העוקף בעת שלפתע הגיע מולו רכב אחר מתוכו נורו יריות. כתוצאה מפציעתו, הנהג איבד ככל הנראה את השליטה ברכב, פגע במשאית ולאחר מכן בקיר בטון.
יש לציין כי אל הזירה הגיעו גם צוותי כיבוי מתחנת חדרה, בפיקודו של להב מג'די טיארה. לוחמי האש חילצו את שני הגברים שנלכדו ברכב באמצעות כלים הידראוליים.
מהמרכז הרפואי העמק נמסר כי

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות