אישום: המפיק אביב גלעדי תקף עובד במסעדה של השף אייל שני

שתף כתבה עם חברים

לפי התביעה, הבעלים של ערוץ הספורט וערוץ 13 תקף קשות עובד במסעדה של השף המפורסם אשר פועלת בנכס של משפחת גלעדי מאחר והבן של מפיק הטלוויזיה נפגע מהיחס כלפיו במסעדה

אבי גלעדי בתגובה זוכר שהיה אינסידנס. צילום: שלומי יוסף ל"גלובס"

כתב אישום שהוגש בסוף חודש מרס נגד אב ובנו מתל אביב, שתקפו עובד במסעדת הדגל של השף אייל שני, חשף סיפור מדהים על אחד מאנשי הטלוויזיה המשפיעים ביותר בישראל – אביב גלעדי – בעל השליטה בערוץ הספורט ובערוץ 13.

לפי כתב האישום, שמפורסם לראשנה ב"פוסטה", אביב גלעדי (64) היה מבעליו של נכס ברחוב מעבר יבוק בשכונת נחלת יצחק על גבול גבעתיים, מקום בו שוכנת מסעדת "הסלון" של השף אייל שני. ב-27 יולי 2017 הגיע בנו של אביב גלעדי (23) למסעדה עם חברתו, ובשלב מסוים כעס על היחס והשירות שלטענתו קיבל בנכס שהוא למעשה בבעלותו. לפי האישום הוא התלונן על היחס וכעסו גבר כאשר סבר כי מנהלת המקום אפילו דיברה בגנות אימו, אשתו של גלעדי.

מכתב האישום עולה, כי הבן התקשר לאביו וסיפר לו על תחושותיו. זמן קצר לאחר מכן הגיע למקום האב המפורסם, דרש לדבר עם המנהל, ובדרכו למטבח דחף את אחד העובדים. עוד עולה, כי כאשר חזר גלעדי מהמטבח הוא נתקל שוב באותו עובד, שאל לשמו והטיח בו: "יא חתיכת טינופת, קח את השרמוטות שלך ותעוף מפה, יחד עם כל האורחים. אתה לא מכיר אותי, אני לא הגעתי למה שהגעתי בגלל שאני חמוד", ודחף אותו שוב.

מכתב האישום עולה עוד, כי בשלב הזה צעק גלעדי לעבר כל יושבי המסעדה: "ערב טוב לכולם, נא לעזוב את המקום, קומו, אתם לא מבינים? המקום נסגר…".

התביעה טוענת כי בשלב זה העובד ניגש לאביב גלעדי על מנת להרגיעו, אמר לו שהוא מכבד אותו וביקש לצאת יחד החוצה על מנת ללבן את הדברים, ולא לעשות זאת מול כל הסועדים. אלא שאז, כך נטען, גלעדי דחף את העובד בחוזקה, עד שזה נהדף לאחור לעבר אחד הסועדים. עוד נטען, כי לאחר מכן גלעדי איים עליו באומרו: "אני אהרוג אותך, אתה לא מכיר אותי, אתה לא תעבוד פה בחיים… אתה לא בא לי טוב…".

בכתב האישום נטען, כי העובד יצא בשלב זה אל מחוץ למסעדה, וגלעדי יצא אחריו, שם הוא פגש גם את בנו. לפי האישום, הבן אמר לעובד שלא יתערב ולא יסתבך, ואילו האב קילל אותו שוב. מספר דקות לאחר מכן, העובד ניסה לחזור למסעדה, אך לפי האישום הבן עמד בכניסה ואמר לו: "אל תיכנס לפה, אתה לא עובד פה יותר, אתה לא מבין?".

העובד, נטען באישום, השיב לו: "מי אתה? אתה חי בסרט?".

אייל שני (יח"צ)

התביעה מוסיפה וטוענת כי בתגובה לדברי העובד, הבן קרא לאביו ושניהם יחד החלו לצעוק על העובד ולקלל אותו, תוך דחיפות ואיומים.

בהמשך, כך עולה מכתב האישום, העובד ירק לעבר הקרקע בהבעת מיאוס, מה שגרם לשני הנאשמים לגשת אליו. נטען כי בעוד שגלעדי האב היכה אותו בפניו עד שדימם, גלעדי הבן בעט בו. לפי האישום העובד ביקש מהם לעזוב, אך הם המשיכו להכותו עד שקרס לרצפה.

אל המקום הוזעקו אנשים אחרים, שהרחיקו את הנאשמים מהעובד החבול. נטען כי בדרכם לעזוב את המקום, הבן צעק לעבר העובד: "אני אהרוג אותך, אתה לא תעבוד פה בחיים יותר יא אפס, תמשיך לבכות כמו ילדה קטנה".

לאחר שהחקירה הושלמה והתיק נבחן על ידי התביעה, הוגש כאמור כתב האישום לבית משפט השלום בתל אביב, והוא מייחס לנאשמים עבירות איומים ותקיפה.

אביב גלעדי מסר ל"פוסטה" בתגובה מחו"ל כי הוא אכן "זוכר איזה אינסידנס לפני שנתיים, אבל לא ידעתי שהחליטו להגיש כתב אישום, חשבתי שסגרו את התיק".
עדכון מרס 2022: התביעה מחקה את בנו של גלעדי מכתב האישום והוא הועבר למסלול של סגירת תיק בהסדר.
ההליך נגד האב יימשך.

עו"ד אייל בסרגליק

עו"ד אייל בסרגליק, אשר מייצג את קורבן העבירה, מסר: "מרשי הותקף באכזריות ונגרמו לו נזקים לא מבוטלים על ידי התוקף. אין אלא לתמוה על התגובה שניתנה ממר גלעדי".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
1 Comment
הוותיק ביותר
החדש ביותר הכי הרבה הצביעו
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות