אודות

מחיקה של כתבות מגוגל, הסרת פסקי דין ודחיקת מידע שלילי מעמוד הראשון בגוגל אפילו לעמוד מספר שמונה – אלה רק חלק מהשירותים שניתן לקבל היום באמצעות מוניטין נט – המומחים לניהול מוניטין באינטרנט. 

אם הסתבכת בענייני פלילים, משפט וחוק. אם נפתחו נגדך תיקים במשטרה ותוצאות החיפוש על שמך בגוגל מציגות אינפורמציה שלילית, פסקי דין, כתבות רעות וחדשות לא רלוונטיות – יש דרך להילחם בתופעה ולמחוק מגוגל איזכורים שליליים!

אם עד היום חיכית והתפללת שהתוצאות הרעות ייעלמו מגוגל ועד כה זה לא קרה – בשיחה אחת עם רונן הלל, מומחה גוגל לניהול מוניטין, ניתן לשמוע על פתרונות מיוחדים להעלמת המידע הרגיש ולמיתוג מחדש.
שירות מוניטין נט הוא שירות בתשלום המיועד לכל מי שרואה עצמו נפגע מהפרסומים בגוגל או לאלה שטעו, ביצעו שגיאות והחליטו שחשוב להם להשתקם ולהגן על שמם ברשת האינטרנט.

אנו מטפלים במגוון רחב של לקוחות עסקיים ופרטיים, שכירים ועצמאים עם כתמים דיגיטליים כמו מידע על עבירות שביצעו או ידיעות חדשותיות המקושרות לשמם.

השירות ניתן לעורכי דין או עבור לקוחותיהם ולכל פונה, כאשר כל מקרה נבחן לגופו.

השירות ניתן לאישי ציבור, ראשי ערים, בעלי משרות ציבוריות, אנשי עסקים, יזמים, בכירים, מנהלים, יועצים ובעלי מקצועות חופשיים.

השירות לניהול מוניטין בגוגל ניתן גם לאדם הפשוט והרגיל ובעצם לכל מי שעשה טעויות בחיים אך לצערו הרב הן קיבלו ביטוי נרחב באינטרנט ותופסים מיקומים ראשונים בתוצאות חיפוש גוגל.

אנו גם מסייעים להרבה מאד אנשים טובים, אנשים ישרים והוגנים שנאלצו להתמודד במהלך חייהם עם משברים, תביעות משפטיות, בעיות ופרשיות כאלה ואחרות שהובילו לאיזכורים שליליים.

נדגיש כי השירות נעשה בכפוף לתשלום, בדיסקרטיות מלאה ועל פי שיקול דעתנו.

עד היום טיפלנו במאות רבות של מקרים החל מעברייני צאוורון לבן, חשודים בפלילים, מורשעים, עבריינים, עורכי דין וגם אנשים שנקלעו לקשיים כמו הוצאה לפועל, כינוס נכסים, עיקולים ופורסמו נגדם כתבות באתרים השונים באינטרנט שקיבלו ביטוי בגוגל.

שמחנו מאד לעזור להרבה מאד אנשים ראויים וחיוביים וגם לחברות שנקלעו למשברים ולחשיפת תכנים פוגעניים, לשון הרע, שיימינג ופייק ניוז שגרמו להם נזקים עצומים והיום הדף שלהם נקי וחלק!

השירות שלנו כולל גם הסרה של פסקי דין מאתרים משפטיים, מחיקות תלונות וידיעות חדשותיות לצד טיפול בתגובות באתרים וברשתות החברתיות.

נדגיש ונחדד כי אנו בוחנים כל מקרה לגופו ומפעילים שיקול דעת ובוחרים לסייע לאלה ששכנעו אותנו שהם ראויים שנשקיע בהם מזמננו היקר.

מוניטין נט נעזרת בשירותים טכנולוגיים מתקדמים ביותר ובפיתוחים חדשניים המציבים אותה כפורצת דרך בתחום ניהול מוניטין בגוגל.

רונן הלל – מומחה לתקשורת, גוגל ואינטרנט מציע שירות טוטאלי, מהיר ואיכותי לכל בעיה הקשורה למוניטין שנפגע בגוגל ולכל פרסום שלילי ברשת.

שימו לב – אנו לא מסייעים לפדופילים ולעברייני מין.

השירות ניתן אך ורק בכפוף להחלטה שלנו ולבחינת המצב.

לייעוץ חינם, לקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר עם רונן הלל באמצעות אתר ניהול מוניטין

נייד 0522508109.

לחצו לאתר של מוניטין 

המידע הוא באחריות העורך דין.