כלא רימונים: שפוט למאסר על הריגת אשתו חשוד בהחזקת בולי LSD בתאו

שתף כתבה עם חברים

טען כי הבולים ואיתם גם שמונה החסנים ניידים (דיסק-און-קי) הועברו לו בחבילה מקרובת משפחה. סנגורו: "נמנעה ממנו דיאטה שנקבעה לו והוא נקלע למצוקה קשה"

לא רימונים (צילום: משה שי, פלאש 90)

אסיר בכלא רימונים, המרצה מאסר על הריגת אשתו, נעצר על ידי שוטרי תחנת שדות בחשד להחזקת סמים בכלא (13 יוני).
האסיר זאב גבריאל קסימוב (43) נעצר לאחר שאנשי יחידת דרור ערכו חיפוש נתפסו ברשותו 148 בולים החשודים כמכילים סמים, וכן שמונה החסנים ניידים (דיסק-און-קי).
החשוד טען בחקירתו כי אכן מדובר בפריטים השייכים לו, אותם קיבל בחבילה מקרובת משפחה.

החשוד הובא לבית משפט השלום בפתח תקווה, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בשבוע (14 יוני). נציג המשטרה ציין כי היחידה החוקרת הצהיר כי בכוונת היחידה החוקרת לחקור את אותה קרובת משפחה ויתכן שאף כלואים נוספים בכלא רימונים.

סנגורו של החשוד, עו"ד גיא עין צבי מהסנגוריה הציבורית, עתר לשחרר את החשוד להמשך ריצוי מאסרו בתאו. לדבריו, מרשו ביצע את המיוחס לו מתוך מצוקה קשה בה הוא מצוי.
השופטת רחל קרלינסקי קבעה כי קיים חשד סביר והאריכה את מעצרו של החשוד בשלושה ימים, עד 16 ביוני.

קסימוב שמרצה 19 שנות מאסר אמור להשתחרר בספטמבר 2034. בשנת 2017 הורשע במסגרת הסדר טיעון בהריגת אשתו לעיני בנם הקטן. בספטמבר 2015 הוא שתה לשוכרה במחיצת אשתו ועל רקע לא ידוע החליט לגרום למותה. הוא הפיל את אשתו אירינה בונגרט ודקר אותה למוות כשהוא משסע את צווארה ודוקר אותה בכל חלקי גופה מספר רב של פעמים בכוונה להמיתה.

לפחות חלק מהדקירות בוצעו בעת שהמנוחה שכבה וקסימוב גחן מעליה. לאחר הדקירות, קסימוב נותר פרק זמן ממושך בדירה במחיצת בנו הקטן ומבלי להזעיק עזרה, גרר את גופת אשתו למקלחת, כיסה אותה בבגדים, ניקה את הדירה עם אקונומיקה וביקש מבנו למסור למשטרה שהמנוחה ניסתה להורגו. בהמשך התקשר למשטרה והודיע שהרג את אשתו, אך מסר גרסה שהכין מראש לפיה האירוע כלל אינו זכור לו, ובנו הקטין אמר לו כביכול שהמנוחה ניסתה להרוג אותו.

עו"ד עין צבי מסר בתגובה: "מרשי שפוט לתקופת מאסר ארוכה. במהלכה מצבו הבריאותי התדרדר בצורה משמעותית, והוא נדרש לדיאטה שהותאמה למצבו. לאחרונה נמנעה ממנו הדיאטה שנקבעה לו ומצבו הפיזי והנפשי התדרדר, והוא נקלע למצוקה קשה שדחקה אותו לפעול כפי שפעל".

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות