מטח יריות ירי על משרדי תנועת חד"ש בסכנין

שתף כתבה עם חברים

ראשי התנועה פרסמו הודעת גינוי וח"כ איימן עודה טוען כי מדובר ב"ניסיון הפחדה של ארגוני פשע נגד פעילים"

אלמונים ירו במוצאי שבת על משרדים המשמשים את תנועת החזית הדמוקרטית לשלום ולשוויון (חד"ש) בסכנין (30 אוקטובר).
לשער ולדלתות הזכוכית של המקום, שהיה סגור בעת הירי, נגרם נזק.
לאתר "פוסטה" נודע כי אין זו הפעם הראשונה שיורים על המקום.

מאז ומעולם, מפלגת חד"ש הגדירה את עצמה כרשימה יהודית-ערבית, מאז היותה המפלגה הקומוניסטית הישראלית (מק"י). חד"ש מהווה חלק מהרשימה המשותפת, שלושה מתוך חברי הכנסת של הרשימה המשותפת הינם מתנועת חד"ש – איימן עודה, עאידה תומא סלימאן ועופר כסיף.

ראשי חד"ש בסכנין הוציאו הודעת גינוי ותקפו בה את מבצעי העבירה, בין היתר נכתב בהודעה: "אנו מגנים את אירוע הירי הפחדני הזה. מתקפה זו חלק ממזימות זדוניות ופעולות אלו נועדו לפגוע בחברה שלנו. מעשים כאלה אינם יכולים להתבצע על ידי אף אחד מבני עמנו, מעשים כאלה נועדו בכדי לשבור ולפלג אותנו במיוחד בתקופה קריטית זו שבה עמנו שקוע בביצה של אלימות ופשע".
עוד נכתב: "סכנין תישאר חזקה מכל מאבק עם אחווה ושלום בין כולם, וקוראים לבני עמנו לשמור על יושר ואחדות בכדי שנתמודד מול כל תכניות הגזענות. בנוסף, אנו דורשים מהמשטרה לתפוס את העבריינים".

יו"ר הרשימה המשותפת, ח"כ איימן עודה, התייחס לאירוע הירי לעבר הסניף בסכנין: "מדי יום מגיעים לסניף נבחרי ציבור ופעילים, בהם בני נוער. רק במזל לא היו נפגעים. זה לא מקרה מבודד אלא חלק ממגפת הפשיעה וניסיון הפחדה של ארגוני פשע נגד פעילים. פניתי לשר בטחון הפנים עומר בר-לב ואעקוב עד שיימצאו האחראים. לא תפחידו אותנו".

הכניסה למשרדים. גם דלת הזכוכית נפגעה
סימני הירי במשרדים

 

 

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות