דרום ת"א: שני נתינים זרים מאריתראה חשודים באונס צעירה בעלת צרכים מיוחדים

שתף כתבה עם חברים

נציג המשטרה: "אחד החשודים פגש במתלוננת בתחנה המרכזית, לקח אותה בכוח לדירתו ובעל אותה תוך שהפעיל כוח. בהמשך שותפו לדירה בעל אותה גם הוא"

אילוסטרציה

שוטרים מתחנת שרת בתל אביב עצרו שני נתינים זרים מאריתראה המתגוררים בתל אביב, בני 37 ו-45, בחשד שאנסו צעירה בת 22 בעלת צרכים מיוחדים (1 ינואר).
המשטרה פתחה בחקירה עם קבלת דיווח מבית החולים על חשד לביצוע אונס שבוצע בצעירה בדירה ברחוב חובות הלבבות, סמוך לתחנה המרכזית בתל אביב. חוקרים שהגיעו מיד למקום עם קבלת הדיווח פגשו בקורבן ובנציגי ההוסטל בו היא שוהה כחוסה.

השוטרים החלו בביצוע מספר פעולות חקירה, לצד סריקות בשטח אחר החשודים. במהלך הפעילות איתרו השוטרים בדירה בעיר את שני החשודים ועצרו אותם לחקירה בתחנה.

לאחר חקירה ראשונית הובאו החשודים, טלה צגאי מקונן וטקלה זרצ'ן, לבית משפט השלום בבת ים, שם ביקשה היחידה החוקרת להאריך את מעצרם בחמישה ימים (2 ינואר).
בפתח הדיון הסביר נציג המשטרה: "מדובר באירוע שבו אחד החשודים פגש במתלוננת בתחנה המרכזית בתל אביב, לקח אותה בכוח לדירתו. בעל אותה שלא בהסכמה החופשית תוך כדי שמפעיל כוח. בהמשך החשוד השני, שהוא שותף לדירה של החשוד הראשון, בעל אותה גם הוא. החשודים עשו את מעשיהם תוך כדי שהם מנצלים את מצבה של המתלוננת".

השופטת צפורה משה, שעיינה בחומרי החקירה ושמעה את טיעוני הצדדים, קבעה כי קיים חשד סביר שהחשודים ביצעו את המיוחס להם והאריכה את מעצרם עד 4 בינואר.
עו"ד ניר אלפסה שמייצג את אחד החשודים מטעם הסניגוריה הציבורית: "כל חטאו של החשוד שאותו אני מייצג שהוא שותפו לדירה של החשוד השני. הוא מכחיש את כל החשדות וטוען בתוקף, כי לא פגש ולא הכיר את המתלוננת. אנו מקווים שהמשטרה תבין בהקדם שמדובר בטעות בזיהוי ושהיא עצרה את האדם הלא נכון".
עו"ד שמשון וייס שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את החשוד השני: "אנו נמצאים בראשיתה של החקירה. הצעיר משתף פעולה עם החוקרים ומסר גרסה להשתלשלות האירועים ואנו ממתינים שהמשטרה תבדוק את גרסתו בהקדם"

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות