פוסטה TV: דרת רחוב חשודה שדחפה את חברתה אל גלגלי קטנוע

שתף כתבה עם חברים

על פי החשד, ויכוח על רקע צריכת סמים הוביל למעשה. נגד החשודה במעשה הוגשה הצהרת תובע שלפני כתב אישום

video

בתום חקירת משטרה הוגשה אתמול (28 נובמבר) הצהרת תובע נגד דרת רחוב מתל אביב, בחשד שדחפה את חברתה לפני כשבועיים במהלך ריב לעבר הכביש בעיר. כתוצאה מכך נדרסה החברה מקטנוע חולף.
המשטרה פתחה בחקירה לפני כשבועיים (17 נובמבר) עם קבלת דיווח בדבר תאונת דרכים שארעה ברחוב יסוד המעלה בעיר במהלכה נדרסה הולכת רגל, דרת רחוב כבת 50 מתל אביב מקטנוע חולף ופונתה על ידי גורמי הרפואה במצב בינוני עם פגיעת ראש למרכז הרפואי וולפסון.  מאז היא מאושפזת כשהיא מורדמת מונשמת.

חוקרי תחנת שר"ת שהגיעו לזירה, החלו בביצוע פעולות חקירה מגוונות במהלכן עלה בידם של החוקרים חשד כי הקורבן נדחפה לעבר הכביש במהלך ויכוח עם חברתה, ככל הנראה על רקע צריכת סמים.
כעבור זמן קצר איתרו השוטרים בסמוך למקום את החשודה במעשה – אישה בשנות ה-40 לחייה, ועצרו אותה לחקירה בתחנה.  בסיום החקירה היא נכלאה ומעצרה הוארך מעת לעת בבית המשפט.

רפ"ק הילה בן ברוך (דוברות המשטרה)

קצינת החקירות והמודיעין של תחנת שר"ת – רפ"ק הילה בן ברוך, אמרה השבוע: "מדובר באירוע קשה במיוחד. שתי דרות רחוב מתווכחות על רקע שימוש בסמים. החשודה דוחפת את הקורבן לכביש ורוכב אופנוע שעובר במקום דורס אותה".

כאמור, בעקבות ממצאי החקירה, הוגשה אתמול לבית המשפט הצהרת תובע על פיה יש כוונה להגיש בימים הקרובים כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

השארת תגובה
הירשם
להודיע ​​על
0 Comments
משוב מוטבע
הצג את כל ההערות